Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, nie w tym sensie dnie, źle to ujęłam, po prostu mówiąc kolokwialnie mam doła.

 

-- 15 lut 2014, 19:59 --

 

wieslawpas, też czuję się znudzona. Myślę czym się zająć aby poprawić nastrój, ale kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z kolega na pizzy, poszliśmy to pewnego pubu na polu mokotowskim, pizza okazała się niezbyt dobra, ale na szczęście było tam moje piwo ulubione lech bezalkoholowy, zjedliśmy tą pizzę ja wypiłem dwa piwa i poszliśmy do innego lokalu,tam było znacznie więcej ludzi. Napiliśmy się po herbacie i rozeszliśmy sie. W sumie spędziłem z tym kolega dwie godziny, szybko zleciało. Później pojechałem do sklepu i zrobiłem zakupy. Kupiłem proszek do prania bo wczoraj sie skończył. Podjechałem do bankomatu wypłaciłem kase i pojechałem na myjnie. Tam umyłem dokładnie auto i pogadałem ze znajomym gościem z parkingu pijac przy tym puszkę coli. No i tak mi zleciały ostatnie godziny. A jak tam Wam zleciało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wsumie fajnie ci zjechał mi nudnie cały czas przed telewizorem obudziłem się o 3 rano wypiłem kawę a o 10 usnołem i przespałem parę godzin potem zjadlem obiad i lezoc szwedam się po forum aby zabić wojny czas

 

-- 15 lut 2014, 21:19 --

 

Ja też nie mam co robić chyba ze granie na miseze

 

-- 15 lut 2014, 21:21 --

 

Trwajom jeszcze skoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszkurde moze sam zaczne te skoki ogladac. Fajnie by bylo jakby cos dzialo sie na forum, ktos co interesacego pisał.

 

-- 15 lut 2014, 21:28 --

 

Marcin2013, Ile czasu dziennie spedzasz na forum???

 

-- 15 lut 2014, 21:31 --

 

Kurcze tak sie wydaje ze ludzie robia nie wiadomo co z tymczsem okazuje sie ze wiele osob spedza czas po prostu siedziac w domu, przed kompem albo przed telewizorem. Ja spedzam i przed kompem i przed telewizorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×