Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina66, bo dzis jeszcze wszystkie ulice byly otwarte a od jutra sie zacznie zamykanie ulic to sie i zacznie paraliz ;). Ja dzis mialam wczesniejsze wyjscie z pracy bo byla kolo mojej pracy msza dla skautow i miala byc zamknieta na 3 godziny ulica.W dodatku byl alarm "bombowy" akurat jak jechalam do pracy i tez blisko mojej pracy to mialo miejsce.

Po balkonem mam 15 kibli i od jutra 147 autokarow oraz zamknieta ulice dla samochodow .

 

 

Witajcie Wszyscy :**********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury moralnej - jeśli jest zespół (tak popularny że wydają jedną płytę na trzy lata, oraz dają 1 koncert na rok, resztę czasu zasuwają w zakładzie przemysłowym) i ten zespół wyprodukował kilka lat temu koszulki ze swoim logiem na sprzedaż (niestety ja się nie załapałem) a na pytanie czy zamierzają jeszcze kiedyś wznowić sprzedaż koszulek, odpowiadają "nie", to czy będzie czymś złym, jeśli zamówię sobie taką koszulkę w sklepie produkującym koszulki na zamówienie? Nie na sprzedaż, ani nic, tylko dla siebie, do noszenia i promowania zespołu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór... Lusesita Dolores, Purpurowy, Sigrun, :D

 

Długo nie można było wejść na forum. To irytujące.

Dzisiaj wszystko mi przeszkadza i złości, to inna sprawa.

Byle do jutra, do 14. Co będzie to będzie, jakoś może wytrzymam :roll:

Pogoda piekielna, a prognozy długoterminowe przewidują upały jeszcze przez wiele dni.

 

 

Purpurowy, rozumiem, że musisz ogarnąć sprawy zdrowotne. To nieprzyjemne dolegliwości, ale bardzo powszechne. Inne sprawy na razie odkładasz, czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jesli logo jest opatentowane to nie zamowisz

Z tego co wiem (właściwie to jestem nawet pewny) to nie jest, bo to taki... bardzo "znany" i "popularny" zespół. :mrgreen:

 

mozesz sprobowac. Ale koszt wyrobienia jednej koszuli jest dosc duzy. I nawet nie wiem czy komus bedzie się to oplacało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, dobry wieczór.

Purpurowy, rozumiem, że musisz ogarnąć sprawy zdrowotne. To nieprzyjemne dolegliwości, ale bardzo powszechne. Inne sprawy na razie odkładasz, czy tak?

Chciałbym odłożyć na razie inne sprawy na okres dwóch tygodni. Te dolegliwości, nazwijmy to "żołądkowe" niepokoją mnie, ale nie utrudniają życia, z tym że w sobotę mam wizytę u "głowologa" i chciałem przynajmniej z tydzień zobaczyć na spokojnie jak będę funkcjonował na nowych lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jesli logo jest opatentowane to nie zamowisz

Z tego co wiem (właściwie to jestem nawet pewny) to nie jest, bo to taki... bardzo "znany" i "popularny" zespół. :mrgreen:

 

mozesz sprobowac. Ale koszt wyrobienia jednej koszuli jest dosc duzy. I nawet nie wiem czy komus bedzie się to oplacało:)

Koszt to pół biedy, nie jest znowu tak drogo, a co do jednej sztuki... są firmy które robią to bez problemu (np cupsell.pl ) Wiem bo już kiedyś u nich zamawiałem koszulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, witaj Kochana :)

 

 

mozesz sprobowac. Ale koszt wyrobienia jednej koszuli jest dosc duzy. I nawet nie wiem czy komus bedzie się to oplacało:)

Koszt to pół biedy, nie jest znowu tak drogo, a co do jednej sztuki... są firmy które robią to bez problemu (np cupsell.pl ) Wiem bo już kiedyś u nich zamawiałem koszulki.

 

jaki koszt jednej koszulki z nadrukiem ? (tak z ciekawosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×