Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, jednakowoż liczba młodzieży (studentów) zaangażowanych w różne ruchy i organizacje jest wyższa niż w innych miastach.

Mimo wszystko nie jest to 100%. I tylko tych mi szkoda, których to nie interesuje a i tak będą musieli znosić utrudnienia z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:*********

Terapii dzis nie mialam bo sie okazaloz e moja T juz na urlopie ( ludzie jak se tylko da biora na czas SDM i uciekaja z Kraka) I nikt mnie nie powiadomil o tym. Wiec pojechalam wczesniej do pracy.

Czulam sie rano tragicznie :hide: dol , lęk , dereala . Zastanawialam sie jak sobie poradze , na szczescie w pracy troche lepiej sie poczulam i jakos mi dzien zlecial.

 

Jestem zmeczona . Noga mnie dzis rwie.

 

kosmostrada czyli dzionek calkiem niezly sie okazal? Na rowerku sama bym posmigala niestety lapie na nim dereale :bezradny: Jak sie teraz czujesz?

 

mirunia, ja mam nastepna terapie dopiero 16 sierpnia ... No ale dam rade , potrzebuje moze teraz troche wsprcia ale moze sie jakos ogarne szybko . Mysle ze ten stan mam po 3 tygodniowym bolu.

Kiedy na urlop idziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym mieście na świecie nie ma 100% jedności wiary, a organizowane są przeróżne spotkania, zloty, imprezy - bo wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba mieć trochę więcej tolerancji dla drugiego człowieka. Wolałbyś żeby to były Światowe Dni Młodzieży Muzułmańskiej w naszym kraju, chyba nie!

Oni też mają swoje pielgrzymowanie do Mekki, a na pewno nie ma tam 100% wyznawców tej wiary. I tam to się dopiero dzieje!!!

W 100% to tylko ludzie jedzą, śpią, oddychają i umierają.

 

Pytałeś o korzyści płynące ze ŚDM, oto one: http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/na-organizacji-swiatowych-dni-mlodziezy-polska-zarobi-miliardy_797911.html

Nie potępiam organizacji tego wydarzenia, tylko optuję za tym, żeby odbyło się w miejscu w którym nie będzie to paraliżować życia dużego miasta.

A wręcz nawet zapraszam z całym wydarzeniem do siebie. Tutaj rynek pracy nie istnieje, tak więc takie wydarzenie nie blokowało by drogi ludziom dojeżdżającym do pracy, jest to idealne miejsce na tego typu wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie... :D

 

Goście już odjechali... krótkie, sympatyczne spotkanie rodzinne, takie lubię.

 

Dzisiaj czuję się trochę lepiej. Zawroty słabsze, ale są.

 

 

mirunia, masz rację, że zmiany pogodowe maja duży wpływ na nasze samopoczucie, chociaż marne, ale jest to jakieś pocieszenie ;)

 

mirunia, nawiązując do ŚDM, to na pewno jedni wzbogacą się duchowo, inni finansowo, ale utrudnienia dotkną wszystkich...

W czasach ogromnych zagrożeń, nawet gdybym była osobą wierzącą, na pewno nie wzięłabym udziału w takich spotkaniach...to wywoływanie wilka z lasu. Są jednak osoby bardziej odważne... :!:

 

platek rozy, to jest zwykła arogancja. Jak można nie powiadomić ludzi w takiej sytuacji...

Dzisiaj taki dzień chyba...moje dolegliwości bólowe kostno-stawowe, też dają dzisiaj znać o sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, ano niestety dezorganizacja jesli idzie o komunikacje miejska bedzie ogromna . Juz wczoraj byl przedsmak chociaz byl zamkniety mniejszy obszar niz przy SDM . Ja wracalam do domu ponad poltorej godziny a kolega ktory ma mieszkanie w strefie calkiem wylaczonej z ruchu przez TOur de Pologne siedzial u mnie i czekal do 19/30 az calkiem ruch przywroca bo dojechal z pracy tylko w moje okolice.

Ja tez bym sie nie wybrala na SDM . Nie w takiej sytuacji jaka panuje na swiecie .Po co tracic zycie w glupi sposob na wlasne zyczenie bo przeciez zamachu wykluczyc nie mozna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, jest cale miasto pobl;okowane , jezdnie sa wylaczone z ruchu samochodowego a beda dla pielgrzymow zeby po nich chodzili , tramwaje pozabierane na trasy dla pielgrzymow , wystarczy poczyttac. Miasto podzielone na strefy . Ja akurat jestem w pracy w jednej strefie a dom mam w drugiej. Musze miec identyfikator zeby moje auto moglo parkowac pod moim blokiem .. Jaja normalnie.

Bedzie jeden wielki korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a to juz tuz tuz ;)

Wypoczniesz troszke :) A masz jakies plany zwiazane z urlopem?

Tak ja juz bym chciala zeby bylo po tych Swiatowych Dniach Mlodizezy bo mnie najbardziej wlasnie dojazdy przerazaja. A mialam za malo urlopu bo tylko 4 dni zeby go wziac no i nie ukrywam ze jak wezme te kilka dni wolnego to wolalabym je spedzic milo a nie siedziac w domu. Mam plan na poczatek wrzesnia na kilka dni wolnego i wyjazd :mhm::mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry lub Dobry wieczór - jak kto woli :mrgreen:

 

kosmostrada cóż, nasze poranki nie są zbyt wzorcowe. Ale w ciągu dnia, np. po przejażdżce rowerowej udaje Ci się trochę rozruszać i poprawić nastrój, czy nie za bardzo? W każdym razie brawo za ruch na świeżym powietrzu i podejście do sprawy. Wiem jak to jest ciągnąć nogę za nogą i się czołgać, więc dobrze Cię rozumiem. Trzymaj się!

 

Carica Milica, WolfMan Jestem wybitnie uskrzydlony :105: A jedncześnie nie jestem przygotowany na tak wysokie loty :shock: Jak będę awaryjnie lądować to kto zostanie moim bohaterem i mnie złapie? ;)

 

Carica Milica też czasem lubię pomęczyć Florence i Maszynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W żadnym mieście na świecie nie ma 100% jedności wiary,

W 100% to tylko ludzie jedzą, śpią, oddychają i umierają.

 

mirunia Zależy jak na to spojrzeć. W krajach takich jak Arabia Saudyjskiej i Republika Malediwów prawo zabrania innego wyznania niż islam. Inne religie wyznają tylko pracownicy zagraniczni i turyści, przy czym nie mogą tego manifestować na zewnątrz (zwłaszcza na Malediwach).

Trzy tygodnie urlopu to fajna sprawa. Można przy trzech tygodniach odpocząć. Przy dwóch się nie da, bo jak się rozkręcisz, to już trzeba wracać do pracy. Zostawiłaś sobie parę dni na potem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×