Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Kochana piękną i dobrą zupkę zrobiłaś! Brawo, tak trzymaj!

 

acherontia-styx, Tym moździerzem to możnaby z łatwością łeb komuś rozkruszyc... ;)

A lampki piękne, po zdjęciu normalnie oszalałam, mam już sryliard pomysłów, gdzieby je umieścic.

 

bonsai, Też zbieram grzyby nauczone w dzieciństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej... Jak ja uwielbiam zakupy !!!!!!!!

No i w koncu m.in. kupilismy to:

 

gj4ecrtyqws3_t.jpg

 

Witajcie łobuzy ;)

Też jestem na kupnie tego bytu. Będę miała chwilę to zajdę na AGD.

 

platek rozy, ja ostatnio jakoś jednego papierosika dziennie. Na rozluźnienie w sensie ogólnym i jelitowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, taka jedna sytuacja wynikla i mnie rozwalila , musze wstac tylko nie wiem kiedy.

 

Widze wlasnie ze tez dolinujesz . Ja mam strasznie niestabilny nastroj , cos sie wydarzy i ja juz wpadam w doline i dramaty przezywam :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, ale antyczne moździerze też mamy.

 

acherontia-styx, też rozkruszam tabletki ;)

 

Moja mama dostała rozpoznanie do przychodni, że ma afektywną jednobiegunową. Ona mnie się dzisiaj pyta, czy jak teraz mam dużo energii, to czy nie dostanę doła potem. A ja na to, że ja nie mam afektywnej. Są bodźce, to jest większa aktywność, przy mniejszej ilości obowiązków samopoczucie się pogarsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę stracić energii, bo nie mam jej dla własnej przyjemności tylko z obowiązku. Kulde, już bym poszła spać. Nawet nie mam siły się przepakować.

 

Może od przyszłego miesiąca kurs tańca? Byłaby to ostatnia pozycja w grafiku. Niby nie mam czasu, ale to byłby jedyny wysiłek fizyczny i jedyna rozrywka. Bo pozostałe rzeczy rozrywką nie są, nawet terapia.

 

Mam herbatkę ziołową na nerwy, czarna się naćpała, długą miała fazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Nie. Nie jestem wampirem energetycznym.

 

Fajnie :D Dobrze :)

 

 

ps. wiecie nad czym się zastanawiam... powinnam wziąć się w końcu za siebie, zdrowiej się odżywiać, uprawiać sport itp. muszę nad tym głębiej pomyśleć :bezradny:

 

Będę trzymał kciuki za Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, nie potrafie , nie teraz.

 

Bylam w Biedrze i na ciuszkach ale to mi nie porawilo nastroju , chyba tylko jedna rzecz na swiecie ejst mi go w stanie poprawic a ona jest nieosiagalna.

 

Kupilam czarne eleganckie spodnie od Balmaina ---- 6 zl i tunike z HM do tych leginsow z lidla --- 4 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Przerwa na owsiankę w pracy, więc spieszę się zameldować.

U mnie dziś ciut cieplej, choć przyznam się, że z rańca na spacer z psem włożyłam bawełnianą czapkę, co by się nie zaziębić po myciu głowy.

Na 17tą idę na zebranie do szkoły, więc dzień mi zejdzie.

Ale jutro znów krążę po mieście, nie siedzę w biurze, więc jest szansa, że będę wcześniej wolna. Już się cieszę, bo może coś wymyślę dla siebie. Dobrze by było, bo coś nie czuję się rewelacyjnie przez to branie leku co drugi dzień...

 

Platek rozy - Kochana, wiem, że nawet zakupki ciuchowe przyjemności Ci specjalnie nie sprawiły, ale to znowu wróci, dobrze, że próbujesz. Napisz, co Ci ginka powiedziała, czy zmieniła Ci hormonki.

 

Zosia_89 - też mam w małych celach - zdrowsze odżywianie i więcej ruchu, na razie tylko napisane... :)

 

Jerzyk, Filip, Dark - Hej chłopaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×