Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, monmaria, hejka jak u WAs?

Cześć. Byłem dzisiaj w Warszawie robić tatuaż, a tu ch*j, du*a i kamieni kupa. :bezradny: Ale za to zjadłem sobie obiadek w Burger Kingu i wypiłem kawkę w ulubionej kawiarni. A jak u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, picie potęguje depresje, po co sobie dokładać problemu :?

monmaria, czuje sie nieakceptowana, głównie w pracy, nicnieznacząca i niewarta, tak mi sie jakos znowu porobiło a konkretnie to niby jest wporządku a ja sobie nie radzę ... :hide:

masz weekend do poniedziałku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, ciężko fizycznie praca ale do tego sie idzie przyzwyczaic, nowe kolezanki w pracy i ja czuje sie przy nich gorsza, głupsza

Kochana nie możesz się tak czuć, no proszę przestań wygadywać takie głupotki, jaka gorsza :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, dzieki, przyda sie, tym bardziej, że w weekend mam szkołe i muszę być zwarta i gotowa, a za tydzien usuwanie chirurgiczne ósemki.. więc tez pasi być zdrowiutką...

trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, a usuwaną ósemkę też miałam chirurgicznie i spoko żyję :D

 

-- 18 cze 2014, 21:52 --

 

Faraway, amelia83, skąd dziewczyny u Was taka niska samoocena, proszę doceńcie się kochane, jesteście przecież wyjątkowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, monmaria, siedzę sobie ze znajomymi nad jeziorem i pijemy piwo. Nad tym jeziorem ogólnie dużo ludzi biega, bo sama tam biegam. W każdym bądź razie siedzimy, z daleka biegną 2 osoby, jak podbiegły bliżej, ja patrze a tam moja terapeutka, no to moją jedyną reakcją do znajomych było "ku**a, chowajcie te browary", ale i tak widziała :hide: ogólnie ja też zepsułam, bo gdybym nie powiedziała "dzień dobry" to by mnie raczej w ogóle nie zauważyła, a tak widziała i mnie i piwa :hide:

[dodam, że nie jest to miejsce, w którym jest dozwolone picie piwa :P ]

 

jasaw, dziękuję :smile: zastał jeszcze jeden, ostatni, oby też poszedł dobrze :mhm:

a co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×