Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :papa:

Wyniki mam trochę lepsze, ale tiarolid mam brać dalej, dziś jeszcze byłam na badaniach tarczycy i u psychiatry.Psychiatra kręcił oczami, ostatecznie do odstawienia idzie convulex ale najpierw musiał mi wygłosić wywody na temat wirusowego zapalenia wątroby, korzystaniu z usług fryzjerskich, kosmetycznych, przygodnych kontaktach seksualnych :bezradny: Upadł na głowę, ja i przygodne kontakty seksualne :lol: Wkurzył mnie, coraz bardziej mnie wkurza, wkurza mnie sama myśl pójścia do niego, jeszcze trochę i będę szukała chyba nowego lekarza, stuka w ten komputer i w dupie ma co się do niego mówi. Zwiększył mi Velaxin :brawo: a ja poszła po zmniejszenie leków :brawo: Jutro komisja, w tym stanie wkurwienia w jakim jestem prawdopodobnie dostanę grupę

A co u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Nie wiem czy ma rację, lekarka u której byłam po skierowaniu na badania trochę się wykrzywiła,że tyle leków mam i kazała iść do lekarza zrobić z tym porządek. Na razie mam dosyć lekarzy, leki mam i chcę sobie odpocząć. Jutro idę na komisję, potem odebrać wynik na tarczycę, znowu do lekarza z wynikiem i odpoczywam od lekarzy chociaż jakąś chwilę, a jak zacznie się zbliżać termin po pójście po receptę to się zastanowię czy do niego wracać czy iść do kogoś innego. Dobrze, że opuchlizna zlazła na tyle,że mogę już chodzić bo zbliża się upał i nie wiem jakbym dawała sobie radę z chodzeniem. A co u Ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Ja też byłam strasznie spuchnięta, ale dostałam te leki i jest lepiej. Dobrze,że wyniki masz ok, a może spuchnięta jesteś bo uboki od leków? Albo od pogody,że tak duszno? (krążenie)?

nerwosol-men, No to dobrze, też bym chciała być na jednym leku tylko :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, A ja się męczę z taką ilością leków, może jestem już beznadziejnym przypadkiem :bezradny: No to pewnie dlatego jesteś spuchnięta, jak wyniki są ok to przejdzie :great:

nerwosol-men, Tak, ale co za dużo to niezdrowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×