Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, nikt nie mówi o bieganiu od razu. Wystarczy, że zamiast po mieście poruszać się komunikacją miejską chodzi się pieszo lub jeździ rowerem.

A jak na przemian stosujesz jakieś diety, w których mocno ograniczasz jedzenie (a czytałam na forum, że zdarza Ci się robić głodówki) i jadasz więcej, to organizm później magazynuje wszystko co dostaje na gorsze czasy (czyli wtedy kiedy robisz głodówkę, albo znacząco ograniczasz jedzenie), żeby mieć zapasy.

platek rozy, ja używałam. Całkiem zacny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, nie wiem co to są kije. ale ja w mieście nie bede maszerowac ani biegac dopiero wtedy by sie na mnie gapili wszyscy. nie wytrzymam tego. teraz sie gapią a co dopiero jakbym zaczeła łazić. nie ma mowy. jak mieszkałam za Krakowem to biegałam tam ludzi nie było. może zaczne ćwiczyć w domu. i może jak pójde do pracy to coś schudne wiecej. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, a co uzywasz? ja colosala ostatnio kupowalam kilka razy bo dla mnie jest calkiem ok chociaz na moich rzesach to nic szalu nie zrobi bo mam rzesy nijakie. :bezradny:

 

-- 14 maja 2014, 19:44 --

 

Ahma, cos takiego :) ja widuje duzo osob na kijach takich nie tylko stare babcie :) ja chodze zakladam sluchawki nawet sobie sama spieawam jak maszeruje . odpreza mnie to i chodze normalnie na tych kijach po osiedlu .Mam takie alejki asfaltowe to tam ide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice żeby zrobić mi na złość, zaczęli odkurzać. Zawsze odkurzają w sobotę, a zaczęli teraz odkurzać, żeby mi zrobić na złość. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, aktualnie mam te dwa:

 

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61822

 

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53477

 

i jak na początku zapowiadały się całkiem zacnie tak teraz okazują się baaardzo średnie.

 

Za to moje ukochane to: L`Oreal, Volume Million Lashes So Couture i Max Factor 2000 calorie, ale to już raczej średnia półka cenowa i nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Marcin czemu nie lubisz odkurzania? :smile:

Do samego odkurzania nic nie mam, ale odkurzacz jest głośny i nie słyszę nadjeżdżających samochodów. A jak nie słyszę samochodów, to nie będę mógł w porę się ulotnić z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kasia też ma kije? :D

mam i lubię choć ostatnio nie używam ze względu na lęki że nie zdążę psiaków przywiązać w razie kłopotów

muszę mieć wolne rece a w reku smycze :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×