Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anna Maria: akurat w twoim przypadku brak ochoty na porządki może tylko cieszyć :-)

hihi,nie no ja popadam w skrajności w skrajność, albo sprzątam nom stop albo wcale i mieszkam jak w oborze :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja tez najgorzej rankami :) ale dzis sie wyskladalam na maxa szybko i pojechalam w miare spokojnie az dziw bierze .W autobusie jakw racalam bylo pelno ludzi stanlema przy drzwiach i odwrocilam sie tylkiem do wszytskich nasadzilam czapke na oczy i gapilam sie okno i jakos dojed\chalam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek róży: musisz wierzyć, że dasz radę ze wszystkim, mówić sobie "jestem silna", "jestem zdrowa" nawet jeśli teraz tego nie widzisz - w końcu zobaczysz, a potem się zdziwisz!

 

Takie huśtawki są normalną sprawą we wracaniu do zdrowia, ważne, żeby cały czas wierzyć, że idzie ku lepszemu, każdego dnia podejmować wyzwania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, to samo mi pani psycholog mowi a ja sie zazwyczaj zalamuje niepowodzeniem i zamiast zauwazac ze tyle ogarnelam to potrafie sie zdolowac mala rzecza np ze mnie lęk chwycil w autobusie a nic to ze to byla chwilaz dnia calego.I ze reszta dnia byla ok ja zawsze sie nakrecam ta niepozytywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dziewczynki :)

 

Ja dzisiaj próbuję być spokojna, trochę sprzątam, coś w pracy załatwiłam, no i najważniejsze - zasiałam sobie lawendę w doniczce i rzeżuchę na wacie - niesamowite, dopiero parę godzin, a już łupinki pękają i zaczyna być coś widać :105: Chyba nie ma nic bardziej uspokajającego niż patrzenie jak roślinki rosną :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek róży : nigdy nie pozwalaj sobie nawet na jedną negatywną myśl, bo ona napędzi ich tysiąc! Negatywna myśl rozmnaża się z prędkością światła, serio. A dobra myśl jest jak dobry człowiek, ma więcej mocy leczniczej, budzi apetyt na zdrowie, wierzy w ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja kupiłam nasionka w Rossmannie (i dziewiętnasty lakier do paznokci :D), miałam ochotę na krzaczek poziomki, ale nie było, więc postawiłam na lawendę. Jak namoczyłam te nasionka rzeżuchy to zrobiła się z nich galaretka, którą rozprowadziłam na mokrej wacie i działa. Swoją drogą, to jest chyba obyczaj jeszcze ze starożytnego Egiptu, gdzie bandażowali figurkę Ozyrysa z ziarnami pszenicy i potem ta mumia "ożywała" kiełkami :mrgreen:

 

Jeszcze muszę dzisiaj na dwie godziny do pracy, tak że się powolutku będę zbierać,

miłego popołudnia i dobrych herbatek wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ks wydymił do mnie o m.in. nie chodzenie do kościoła i o to, że liczby nie podałam (jakbym conajmniej miala kalendarz prowadzić ile razy nie byłam w kościele) i chciał mi za pokute dać iść w dzien powszedni do kosciola tyle razy ile opusciłam msze niedzielną... to się zdenerwowałam i powiedziałam, że nie chodzę do kościoła bo się źle w nim czuje... a on co w ciąży jesteś... to mu powiedziałam, że nie ale cierpie na taką chorobe i nie mogę... to z bulwersem mi powiedział żebym sobie sama wymyśliła za to pokute...

już nie wspomne, że wydymił w kwestiach relacji z chłopakiem i dał za pokute odmowienie gorzkich zali razem z chłopakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×