Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Etna, Ja tam mam takich znajomych ochroniarzy i moim rytuałem stalo sie wyjezdzac do nich na pogawedke. Zazwyczaj przyjezdzam okolo do nic okolo 23:30 i wychodze okolo 2 w nocy, robie wczesniej zakupy w sklepie i biore piec piw bezalkoolowych ktore pozniej wypijam na parkingu. Zawsze ten moment kiedy siegam po te piwa oraz ide do lodówki po cole w sklepie jest dla mnie takim momentem przyjemnym poniewaz kojarzy mi sie z pogawedka, ktora bedzie za pare godzin.

 

Generalnie wiode bardzo samotne zyce sam mieszkam dlatego dla mnie te wyjscie na parking i rozmowa z ludzmi ktorych znam juz pare lat duzo dla mnie znacza. W sumie jest tam trzech ludzi z ktorymi sie spotykam Edek - z nim najbardziej lubie rozmawiać, jest gosciem ktorym jest najlepsza komunikacja, mowi i slucha, Grzegorz z koleli jest typem małomównym ja musze wtety wiecej mówić i no i jest jeszcze drugi Grzegorz, którego nazywaja "sercowy" dlatego ze mial zawal. Ten z kolei jest czlowiekiem niezwykle gadatliwym, rozmowa z nim sprowadza sie do przytakiwania. No ale ma sie ten komfort, ze samemu nie trzeba mówić i wymyslać tematów do rozmowy. Z nim również dobrze mi sie rozmawia.

 

Najtrudniejszy jest Grzegorz "zwykly" bo on taki małomówny pojwiaja sie takie chwile ciszy i napiecia kiedy nie wiadomo co mówić. W sumie z nim kaurat znam sie najdłużej bo aż pieć lat. Przyjedrzam do tych ludzi bo to jest mój kontakt ze światem, tam na tym placu w tej budce czuje sie swobodnie, lubie tez wyjścia z budki do toalety kiedy trzeba sie przejśc rozruszać zażyć troche świerzego powietrza. Rożnie nastomiast bywa w tej budce czasami mecza mnie tam objawy, czasami przyjedrzam nakrecony a wracam wuluzowany, czasami przyjedzam uspokojony a wychodze nakrecony, ale mimo to nastepnego dnia przyjedzam ponownie. Tak wiec tak sie rzeczy maja co sie tyczy tyc wyjazdów na parking. Długoe jest to co napisalem ale fajnie mi sie pisało. Generalnie lubie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×