Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, u mnie to jest w ogóle problem z nią ze spaniem.... jak tylko po porodzie wróciłyśmy do domu tak mi w dzień nie chciała spac;/ godzinami ją bujalam w wózku żeby zasneła... do tego problem z jedzeniem... jakbym jej zabrala smoka to w nocy tez by mi nie spala... przywyklam że w dzien nie spi i już nawet jej nie kłade bo jak mi zasnie kolo 17 to wstaje o 20 i nie spi do 3 w nocy... do tego zadnego leku doustnie mi nie wezmie oprocz flegaminy... ciezki maluch ale cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, Ja mam tak zerową kondycję, że wysiadłabym po 10 minutach ;) ...ale coraz częściej zastanawiam się nad siłownią, tym bardziej, że od poniedziałku idę do pracy. Trzeba się wreszcie wziąść za siebie!

 

-- 20 mar 2014, 10:34 --

 

gosiulek, Gosiulek, podziwiam Cię za siły witalne, u mnie są hmm małe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooooo ja wczoraj piniate zaczelam robic:) dzisiaj musze skonczyc tylko z malą jest ciezko bo wszystko zabiera:) ale tak w bajkach się o tym naoglądała że musze jej zrobic... akurat w niedziele tesciowa ma urodziny to się przyda:) a teraz ide z nia porysować potem obiad rpobic moze na spacer... uciekam kochani... milego dnia życzę :*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×