Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

elooo :papa: wrocilam z psychoterapii i z miasta io dzis mialam atak paniki w autobusie , i to sama sobie go naszykowalam bo sie od rana nakrecalam jak to miz le i ze na pewno cos zlego sie mi dzis przytrafi , malo tego jak zaczal mnie lek lapac to nie staralam sie goopanowac tylko dalam mu poplynac i voila , panika gotowa. Pozniej juz bylo ok , wychodzilam sie po miescie , zrobilamz akupy w markecie ale poczatek dnia fatalny.

 

Lapia Was ataki jeszcze? ja juz nie mialam od dawna a tu ponoc to zwiazane z tymi spadkami cukru w moim organizmie i tym ze mam zrobic mamografie i po prostu psychoterapeutka mi wyjasnila ze zdrowi ludzie sie martiwa i boja takich spraw a co dopiero nerwicowcy.

Ufffff .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :********** ja glodna jak wilk wrocilam , wlasnie bede robila fasolke z jajkiem i kasze gryczana :) i kefir do tego , nie mam pomyslu na nic innego .

 

Jak sie czujesz>?

 

Terapeutka powoedziala czy ja cos przez ostatni tydzien robilam innego oprocz zamartiwnia sie a ja odparlam ze w zasadzie to nic . No i ja sie dziwie z e mam lęki? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinkę jadę na zakupki ale szczerze wcale mnie to nie cieszy. Mam atak. Lęk. Niepokój. Cała się trzęsę. Mam nadzieję, że szybko przejdzie. Boję się tego co mnie czeka. Szpitala i w ogóle. Jutro mam Psychoterapię więc troszkę odsapnę, tak myślę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, oj to silny ten atak masz :*** jak dzis tez mialam ale pamietaj to tylko lek i on nam nie zrobi nic chociaz jest w ciul nieprzyjemny:***** oddychamy Kochana!!!!! :*****

 

-- 11 mar 2014, 17:13 --

 

Moja psychoterapeutka mnie sie pyta : na poczatku pani przyszla do mnie z nadzieja , duza nadzieja a dzis? a ja a dzis przyszlam z beznadzieja :mrgreen::mrgreen::mrgreen::D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :D ja tez musiałem rano raczyc sie afobamem o,5 mg to jeszcze chyba nie tak zle choc juz jade prwaie rok doraznie czasem kilka dni nie biore ale jak juz mnie dopadnie to musze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×