Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ksiądz Gil, pedofil czy ofiara ?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób dzieci, osoby niepełnoletnie, bez pełnej osobowości prawnej mają dociekać swoich praw. Co- może mają wystosować pozew zbiorowy? I mają radzić sobie z tym problemem same?

Z tego co wiem, to działają w ich imieniu rodzice, czy opiekunowie. Albo jak dorosną same wyciągają sprawę na światło dzienne.

 

A tak wogóle to weź się opanuj, bo już nie pierwszy raz wychodzisz do mnie z przekleństwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ludzi wierzących mało to interesuje, m.in. mnie. Kościół służy mi do innych celów.

Trzaskania kasy na naiwniakach, i tuszowaniu nietypowych preferencji jego kaplanow?

Trzaskają kasę na tych co przychodzą po sakramenty, jednocześnie ich nie chcąc, albo w nie nie wierząc ale dla zasady bo tak trzeba. To dopiero szopka!

Matki, które mają w dupie kościół targają tam swoje dzieciaki do I Komunii. Albo Ci bierzmowani, to dopiero żałosne.

Jak się ma coś do kościoła to lepiej wogóle tam nie chodzić a nie wariata z siebie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzaskają kasę na tych co przychodzą po sakramenty, jednocześnie ich nie chcąc, albo w nie nie wierząc ale dla zasady bo tak trzeba. To dopiero szopka!

Matki, które mają w dupie kościół targają tam swoje dzieciaki do I Komunii. Albo Ci bierzmowani, to dopiero żałosne.

Jak się ma coś do kościoła to lepiej wogóle tam nie chodzić a nie wariata z siebie robić.

dobrze powiedziane. Ale z drugiej kościołowi też nie zależy aby ci pseudokatolicy opuszczali kościół bo mają z nich kasę i kraj w 95% katolicki dzięki czemu mogą wypowiadać się w imieniu narodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armstrong, popularne nazwisko fakt, ale Lance Armstrong już mniej. :yeah: Zresztą mam nadzieję, że świętego Usaina Bolta też złapią.

 

Dla tych co nie znają się na sporcie: Usian Bolt - rekordzista świata na 100 m, 200 m i w sztafecie. Sztafeta nie będę tłumaczył co to jest. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą mam nadzieję, że świętego Usaina Bolta też złapią.
jeszcze nie narodził się taki co by go w stanie był dogonić, także go nie złapią. ;) a Bolt gdyby nie sport skończyłby pewnie jak dzieciaki na Dominikanie handlując dragami lub kupcząc ciałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jacy rodzice...? Tam na Dominikanie Gil brał te dzieci z takich dzielnic gdzie działa mafia narkotykowa, te dzieci się prostytuowały i to praktycznie były "dzieci ulicy". Jeśli wspomniana mafia go wrobiła w tą całą aferę no to niefajnie. Jeśli jest pedofilem-niech zgnije w więzieniu. Proste. Napisałem- niech się tym zajmie wymiar sprawiedliwości. Razi mnie po prostu postawa pt. "mnie nikt nie pomaga"- to nikomu trzeba nie pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armstrong, popularne nazwisko fakt, ale Lance Armstrong już mniej. :yeah: Zresztą mam nadzieję, że świętego Usaina Bolta też złapią.

 

Dla tych co nie znają się na sporcie: Usian Bolt - rekordzista świata na 100 m, 200 m i w sztafecie. Sztafeta nie będę tłumaczył co to jest. :mrgreen:

Dla mnie to jest nieco zabawna kwestia. Wszelkie zawody są po to, żeby jakiś samiec mógł pokazać innym samcom że są słabi. Jeśli jest od nich szybszy - to jest lepszy. Jeśli jeszt szybszy dzięki dopingowi którego nie wykryli - to jest podwójnie lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej kościołowi też nie zależy aby ci pseudokatolicy opuszczali kościół bo mają z nich kasę i kraj w 95% katolicki dzięki czemu mogą wypowiadać się w imieniu narodu.

No dobra, ale co, wyrzucisz ich? Sami się pchają.

Błędne koło.

Pchają się bo co powie rodzina( gł. rodzice, babcie), znajomi, co powiedzą dziecku jak nie dostanie laptopa czy skutera na I komunie. Niestety nasz polski światek jest przesiąknięty obrzędowością religijną i bardzo trudno od niej uciec, i wiara tu często nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ale próbki są teraz w labolatoriach. Teraz nie wykryli, ale nie oznaczna to, iż poźniej tak się nie stanie

OK, ale mówię, z mojej perspektywy to właśnie tak wygląda: jeśli wygrał wyścig a był na dopalaczach, czego nie wykryto przed biegiem, to podwójnie zwycięża. To tak jakby był konkurs malarzy i jeden przed startem łyknąłby LSD - jeśliby wygrał, to na dwóch płaszczyznach - malowania i oszukiwania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razi mnie po prostu postawa pt. "mnie nikt nie pomaga"- to nikomu trzeba nie pomagać.

Może inaczej> chciałabym pomóc, tylko w pewnych sprawach na prawdę nie potrafię, tak samo jak inni mi nie mogą pomóc. Świata całego nie uratuję.

 

-- 05 paź 2013, 20:15 --

 

carlosbueno, Powiem Ci, że w większych miastach zauważam już odmienną postawę. I bardzo mi się to podoba. Moja koleżanka ma 2 dzieci i żadnego z nich nie ochrzciła. Nikt u nich nie wypowiada się na temat kościoła ani dobrze ani źle. Po prostu się tym nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, Ja mówię z perspektywy wiejskiej i małomiasteczkowej może w dużych miastach jest inaczej, choć znam jednego kolesia z dużego miasta poważnego dyrektora ateistę który dziecko ochrzcił, wysyłał na komunie itd, tylko dlatego że jego matka by nie dała mu żyć gdyby tego nie zrobił i tak to często wygląda ja też jakbym miał dziecko to bym je musiał ochrzcić ze względów rodzinnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×