Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bezsenność


czarnaMamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj:) Wg. mnie zaczales sie uzalezniac..albo juz jestes uzalezniony..i gdy chcesz tak gwaltownie skonczyc z tym to nie mozesz spac bo organizm poprostu czuje ze cos mu brakuje..domaga sie czegos..domaga sie masturbacji..i to szkodzi twojemu zdrowiu..uwazaj bys calkowicie sie juz nie uzaleznil..radze ci isc do lekarza z tym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge spac bo sie boje że będę miał polucje i sie budze co jakiś czas i sprawdzam czy mam sucho :P myśle że jakbym może spał w piżamie z grubszego materiału to bym sie tak nie martwil o to

Myślę, że piżama nie załatwi sprawy. Te obawy musisz zwalczyć w głowie. Moim zdaniem powinieneś mieć więcej dystansu do sprawy. Co się stanie, jak będziesz miał polucję? Świat się zawali? Utopisz się? :P Będzie to będzie. Każdemu facetowi może się to przecież zdarzyć. Naprawdę nie warto nakręcać się negatywnie z takiego powodu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to normalne jest ale boje sie że jak już do niej dojdzie to strasznie pobrudzę pościel i ktoś może to zauważyć

Pamiętaj, że myśląc o tym non stop, nakręcając się, obawiając się tego, masz większe szanse na to, że będziesz miał polucje częściej niż przeciętny mężczyzna.

Tu działa dokładnie ten sam mechanizm, co w przypadku kobiet zdrowych, które bardzo chcą zajść w ciąże, a im się to przez wiele lat nie udaje. Po dłuższym okresie czasu często zaczyna się to przeradzać w obsesję. Gdy jednak uda się którejś zająć na dłużej myśli czymś innym( często adoptowanym dzieckiem) wówczas nagle w ciąże zachodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnaMamba,

W kondomie na sprzęcie. :lol:

 

Sperma zostawia plamy na materiałach. Nic na to nie poradzisz. Lepiej sobie ulżyj i tyle. Tak w ogóle ja termin "polucja" znam tylko z podręczników. Nigdy mi się to nie przytrafiło. Kiedyś jak gadaliśmy z kumplami za małolata, to też każdy mówił, że się z tym nie spotkał.

 

Po co w ogóle chcesz zrywać z masturbacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki wierzycie w coś takiego jak średnie dziecko ja chyba wygrałem internet :P mam 2 braci starszego i mlodszego

Tak, zaiste, wierzę w to że można mieć starsze i młodsze rodzeństwo jednocześnie. Obecnie zastanawiam się jak nazwać tą wiarę, kto napisze naszą biblię i ile hajsu będziemy zgarniać w świątyniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×