Skocz do zawartości
Nerwica.com

pewna 50 letnia kobieta


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na osiedlu jest taka kobieta, która gdy ją widzę dziwnie się uśmiecha. Trochę mnie to irytuje i krępuje. Dzis wracam do domu, zimno, ciemno a ona z psem za rogu ulicy wychodzi i sie uśmiecha, wystraszyła mnie. Naprawdę. Co jej może chodzić po głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na osiedlu jest taka kobieta, która gdy ją widzę dziwnie się uśmiecha. Trochę mnie to irytuje i krępuje. Dzis wracam do domu, zimno, ciemno a ona z psem za rogu ulicy wychodzi i sie uśmiecha, wystraszyła mnie. Naprawdę. Co jej może chodzić po głowie?

 

 

jeśli jesteś tak piękny, jak na awku, a ona tak samotna, że ma tylko tego psa, to myślę, że może chodzi jej po głowie zaproszenie Cię w celu naprawy zepsutego kontaktu choćby :lol: Ja bym się pilnowała na Twoim miejscu i nie chodziła sama po nocach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką miejską legendę: w jakiejś miejscowości, w parku miejskim, przechadzał się młody koleś uśmiechający się do przechodniów. Po kilku dniach w lokalnej gazecie pojawił się artykuł o zboczeńcu który grasuje po parku posyłając dwuznaczne uśmieszki do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, w kulturach slowianskich nie wypada usmiechac sie do obcych, bo albos psychol, albo pijany. U nas, jak u nas, a w Matuszce Rosiji ponoc latwo w morde mozna wylapac :mrgreen:

ale i tak mnie to denerwuje ze nawet w internetach czesciej sie szydzi z facetow :mrgreen:

ja tam lubie jezdzic po "swoich"(i po sobie :pirate: ), zadnej sztamy plemnikow nie uznaje, dlatego tak mnie bawi walka plci feministek 8)

wiekszosc facetow zachowuje sie jak psy, wiekszosc kobiet-jak suki. a swiat sie kreci :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na osiedlu jest taka kobieta, która gdy ją widzę dziwnie się uśmiecha. Trochę mnie to irytuje i krępuje. Dzis wracam do domu, zimno, ciemno a ona z psem za rogu ulicy wychodzi i sie uśmiecha, wystraszyła mnie. Naprawdę. Co jej może chodzić po głowie?

Żeby zamiary wroga poznać, trzeba się do niego zbliżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×