Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, O k*rwa :pirate:

Zbyt przykoksany D:

W moim przypadku gdybym się brał na poważnie to trochę inna kolejność,pierw chamska redukcja,później masa (ale nie tłuszczowa i wielkodupna jak tera) i dopiero rzeźba

A tak to od dupy strony nie po kolei by było D:

Słusznie ale nie chamska niezdrowa redukcja i nie zbyt mocna bo byś długo nie miał sił na ćwiczenie po pierwsze a po drugie to by Ci za dużo skóry zostało itp., musiałbyś schudnąć do pewnego poziomu, nawet te 10 kg by starczyło i zacząć ćwiczyć siłowo przez kilka miesięcy a na lato mógłbyś przełączyć się na odchudzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, O k*rwa :pirate:

Zbyt przykoksany D:

W moim przypadku gdybym się brał na poważnie to trochę inna kolejność,pierw chamska redukcja,później masa (ale nie tłuszczowa i wielkodupna jak tera) i dopiero rzeźba

A tak to od dupy strony nie po kolei by było D:

Słusznie ale nie chamska niezdrowa redukcja i nie zbyt mocna bo byś długo nie miał sił na ćwiczenie po pierwsze a po drugie to by Ci za dużo skóry zostało itp., musiałbyś schudnąć do pewnego poziomu, nawet te 10 kg by starczyło i zacząć ćwiczyć siłowo przez kilka miesięcy a na lato mógłbyś przełączyć się na odchudzanie.

Nie miałem na myśli redukcji soczewica,groch,woda i 50 km maratony :pirate:

Raczej na myśl mi przyszło CKD,low carb i inne niskowęglowe diety,trening siłowy 3x w tyg i aerobowy 5x powiedzmy .

Po czymś takim (w moim przypadku,2 lata) dopiero brać sie za masę (po zrzuceniu tych 30-35 kg D:) (chyba że 15-17 kg na rok to za dużo)

Tu zaś mówisz że redukcja do jakiegoś stopnia.

Czyli mi sie w trybach coś poyebało D: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym stopniowo schodził, zrzucił trochę, poprawił kondycję i zaczął trening siłowy od podróży po przyrządach z mniejszym obciążeniem a większą częstotliwością żeby się przystosować na ciężką artylerię ;p

 

-- 11 sty 2014, 16:15 --

 

generalnie trening redukcyjny to duże obciążenia z małą ilością powtórzeń i aeroby do tego, ale to jest dość harkor na ujemnym bilansie kalorycznym, musiałbyś brać niemało suplementów, bcaa, l-glutaminę... taki trening potrafi wykończyć i zniechęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, A myślałaś o jakieś odżywce białkowej ? dużo białka jesz w ogóle ?

 

Chłopaki macie dovna , brać się za ćwiczenia a nie :P

czy dużo? raczej normalnie, ale wiem, że jeśli mam zamiar ćwiczyć siłowo to muszę jeść dużo białka.

muszę o tym poczytać.

a co Ty myślisz o odżywkach? poleciłabyś jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×