Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sztuczna biżuteria dla bezrobotnych kobiet ze Szczecina


mart83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do rozdania za darmo większą ilość sztucznej biżuterii, chętnie zaproszę bezrobotne Panie na spotkanie przy kawce aby mogły wybrać coś dla siebie. Wiem jak jest ciężko kiedy trzeba się liczyć z każdym wydatkiem, i przykro, gdy mijając różne wystawy i stoiska niczego nie można sobie kupić. Mnie jest dodatkowo ciężko także dlatego, że brakuje mi koleżanek w Szczecinie (wszystkie 3 jakie miałam opuściły miasto). Mam 30 lat. Piszcie proszę śmiało, niczego nie stracicie, a możecie tylko zyskać :) W dzisiejszych czasach przyjaźń czy koleżeństwo mogą się bardziej sprawdzić niż rodzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach przyjaźń czy koleżeństwo mogą się bardziej sprawdzić niż rodzina.

A co maja do tego "dzisiejsze czasy". Jaak ktoś urodził się i wychował w dekstrukcyjnej rodzinie to faktycznie może być jak mówisz . Jednak są też Rodziny ( tez zapewne popełniający błedy wychowawcze), ale kochające się i dbające o każdego członka Wspólnoty rodzinnej.

Też jestem ze Szczecina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biżuteria to chyba nie za dobry pomysł by znaleźć przyjaciółkę

 

Zgadzam się z Wkończonym, (w dodatku sztuczna,eee raczej wątpię by ktoś przyszedł po taką darmowa tandetę.

Zyczę jednak dziewczynie, aby tak czy siak znalazła przyjażń większą niż w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dziewczyna miała pod pojęciem "sztuczna biżuteria" bransoletki,wisiorki czy kolczyki wykonywane samemu.Sama się tym zajmuję i do tego typu rzeczy nie używa się oryginalnych części;) i fakt faktem być może jest to i pretekst do spotkania,bo nie ma co ukrywać,że każda kobieta lubi oglądać i nosić biżuterię i to wcale nie oryginalną:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×