Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Całe plecy chcesz sobie za 2 klocki zrobić? Może być ciężko..

Co do terminów - zależy gdzie. Tak jak wcześniej pisałem - katowice Timur: grudzień/styczeń, Pancho bodajże miesiąc później? Cena +/- 1200/1500.

U Kosy zapisuje się 3 miesiące przed więc miał byś na luty. Co studio to inne terminy więc warto popytać.

Ja teraz robię dalej u "swojego" tatuatora, jeśli wyjdzie konkretnie zostanę przy nim, jeśli nie tak jak bym chciał następna będzie na 99% u AD Pancho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Niee,przedramię :mrgreen: ! (tyle przynajmniej wychodziło w kulcie)

Co do plerów,to raczej myślałem kiedyś,ale to w kategoriach cenowych 4k itp :mrgreen:

 

Uściślając myślałem bardziej o przedramieniu,MOŻE całej łapie (do końca dłoni) w takiej kwocie - by zmieścić się do 2k,może trochę ponad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie mówiąc chcesz fragment ręki od łokcia do dłoni zrobiony w całości? :D 4 sesje to przesada, w 2 powinno się zmieścić, w najgorszym razie 3.

Chyba że chcą Ci oszczędzić cierpień bo przedramie to podobno niezbyt przyjemny fragment :P Chociaż może się wydawać inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle nad sensownym tatułażem, mam w głowie pustkę jeśli o chodzi o motyw, przewijało się parę pomysłów, tyle że żaden nie był do zrealizowania, czerpałem inspiracje z mitologi sumeryjskiej, greckiej. Teraz pracuje nad ciałem(ćwicze na siłce) jak dojebie troszkę to pomyśle nad pewnym motywem gnostycznym, który zrobi mi znajomy artysta, pytanie kto go potem wydziarga mi na mym cielsku ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie, dlaczego różni tatuatoży mają różne ceny...

1: Dominik z "mojego" studia, czyli mój wcześniejszy i jeszcze obecny tatuator, 800 zł za sesję całodniową

63636_611601958877838_38586106_n.jpg

2. AD Pancho katowice - mój przyszły tatuator :D 1500 za sesję całodniową

575711_635958093120939_530039793_n.jpg

Ps dziara zrobiona na słynnym Arturze Szpilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah Kestrel, te Twoje obrazki są dupne :lol:

Jestem na etapie jarania się dziarami AD Pancho (zresztą Timura tak samo), i to tak "na poważnie", a że następna dziara już niedługo jeszcze w starym studio to już zaczynają się kombinacje skąd wziąść hajs na następną :D Problem w tym, że jak ja sobie coś wbiję do głowy to po prostu muszę to zrobić i to jak najszybciej... obawiam się, że skończy się to kredytem :lol::lol: (których mi nie brakuje niestety...)

Jaki z tego morał? Chcecie zaoszczędzić coś kasy - nie dziarajcie się, ani razu :mrgreen: Tak więc Kestrel, zastanów się dobrze :D Od razu Ci powiem, że na jednym się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, hqdefault.jpg

Domyślam się,że na jednej się skończy,zresztą już mam hobby za które można sprzedać dom,nakupić i fajrant,także podejmę ryzyko

No,tatuaże mają jedną zaletę - Miejsce na ciele się kiedyś skończy :lol::mrgreen:

Problem w tym, że jak ja sobie coś wbiję do głowy to po prostu muszę to zrobić i to jak najszybciej... obawiam się, że skończy się to kredytem :lol::lol: (których mi nie brakuje niestety...)

 

Nazywam to "SPI" - Syndrom podjaranego idioty (™)

Zaburzenie to objawia się tym że widząc daną rzecz pacjent przypala się na nią,jest gotów w tej chwili,w tym momencie wywalić nawet 150% ceny, (o ile tyle ma),byle dostać i wyciszyć swój syndrom.

Niestety,terapia może być tania (jeżeli podjaranie następuje na rzeczy tańsze) albo również bardzo droga (jak np wyżej podane tatuaże po półtora minimalnej)

Choroba jest nieuleczalna,jedynie Narodowe bilety banku polskiego są skuteczne w leczeniu schorzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam to "SPI" - Syndrom podjaranego idioty (™)

Zaburzenie to objawia się tym że widząc daną rzecz pacjent przypala się na nią,jest gotów w tej chwili,w tym momencie wywalić nawet 150% ceny, (o ile tyle ma),byle dostać i wyciszyć swój syndrom.

Niestety,terapia może być tania (jeżeli podjaranie następuje na rzeczy tańsze) albo również bardzo droga (jak np wyżej podane tatuaże po półtora minimalnej)

Choroba jest nieuleczalna,jedynie Narodowe bilety banku polskiego są skuteczne w leczeniu schorzenia 8)

Jestem idealnym przykładem tego schorzenia :D Z tym, że w moim przypadku zaspokojenie potrzeby w jak najszybszym czasie było ważniejsze niż koszty, co przełożyło się na jakość wykonania (nie żebym był nie zadowolony, ale na pewno dokładając drugie tyle u AD Pancho był bym dużo bardziej zadowolony ;) )

 

A miejsce może i się kończy, ale możesz sobie laserem rozjaśnić i znowu zrobić jakiś cover :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam to "SPI" - Syndrom podjaranego idioty (™)

Zaburzenie to objawia się tym że widząc daną rzecz pacjent przypala się na nią,jest gotów w tej chwili,w tym momencie wywalić nawet 150% ceny, (o ile tyle ma),byle dostać i wyciszyć swój syndrom.

Niestety,terapia może być tania (jeżeli podjaranie następuje na rzeczy tańsze) albo również bardzo droga (jak np wyżej podane tatuaże po półtora minimalnej)

Choroba jest nieuleczalna,jedynie Narodowe bilety banku polskiego są skuteczne w leczeniu schorzenia 8)

Jestem idealnym przykładem tego schorzenia :D Z tym, że w moim przypadku zaspokojenie potrzeby w jak najszybszym czasie było ważniejsze niż koszty, co przełożyło się na jakość wykonania (nie żebym był nie zadowolony, ale na pewno dokładając drugie tyle u AD Pancho był bym dużo bardziej zadowolony ;) )

 

A miejsce może i się kończy, ale możesz sobie laserem rozjaśnić i znowu zrobić jakiś cover :mrgreen:

Ewentualnie buchnąć jakąś łapę z miejsca wypadku, i na niej dziarać 8)

potem do gabloty,tylko zakonserwować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, niet. Nad moim muszę troche popracować :D Ale i tak miałem się zabrać za siłownie więc będzie gotowy na wizytę u AD Pancho (bo u niego akurat klata pójdzie na pierwszy ogień)

 

-- 02 lis 2013, 16:01 --

 

Nie można edytować :(

Dodam jeszcze, że nigdy nie zrobię sobie patriotycznego tatuażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×