Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najseksowniejsi/najseksowniejsze


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

Gracjan nie daleko mnie mieszka, przynajmniej mieszkał... Nieraz widziałem jak szedł w tych swoich spodenkach :shock:

Dziewczyny co sądzicie o Clooneyu? Bo pełno w necie jakiś kwejków itd., że Clooney to ciacho itd.

Sam to chciałbym wyglądać tak 9.jpg:D Jednak co Arnold to Arnold, legenda, wtedy kulturyści mogli się podobać, a teraz takie wielkie tuczniki :mrgreen:

Jeśli chodzi o twarz to to można powiedzieć mój ideał 0iq4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Czemu ta reklama z psychoterapeutą pojawia się zawsze po moich postach?? :P Czy tylko ja ją widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale Arnold to taki małpolud imho ;] W jego czasie bardziej podobają mi się sylwetki Zane'a i Nubret'a. Ale i tak wiadomo, że anabole łykane garściami, mieli zdrowie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiedlowe he-many półgłowki, kumpel z takim pracuje, chwalił się, że bierze sterydy, podobno widać, że rośnie, ale sądząc po opowieściach kumpla on jest za głupi na takie sprawy i sobie na pewno zjebie zdrowie, ale takich ludzi nie szkoda, totalna patologia.

Koniec off-topu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie niespodzianka po cyklu sterydowym, zwłaszcza, że jest podobno za głupi na nie, obecnie myśli, że jest Roccominator :]

Autentyczna rozmowa z szatni siłowni kiedyś dwóch karków, serio!

- Ty, kurfa przeje..mam teraz jądra, normalnie jak tick-tacki

- Taaaa?

- Nooo, ja pier...moja dziewczyna to rozumie wiesz, ale w klubie jak coś jakiś lachon zobaczy to się może zdziwi nie

- Heh, no..to wbijaj w to, powiedz jej, ssij kur..a nie pier...

Nic sobie nie robili z mojej obecności, chyba naturalna rozmowa wśród koksów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychwyciłam tylko, ( z przytoczonego dialogu )że posiadanie mikro jąder nie wyklucza posiadania dziewczyny :P Do tego wyrozumiałej.

Widzicie ile kobieta jest w stanie dla Was rozumieć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee :P

Ten gość to jest taki dres najgorszego sortu, patologia i kryminał, bierze na pewno testosteron, więc jak odstawi to pewnie będzie miał "jaja" :D . Ja się nigdy nie interesowałem sterydami, ale na pewno je biorąc trzeba robić to rozsądnie, dbać o dietę i inne szczegóły, poza tym po co normalny człowiek ma tyle ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×