Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespól policystycznych jajników, wada wrodzona nadnerczy


bombka123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 20 lat, stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników oraz wade wrodzoną nadnerczy. Pierwszą miesiączke dostałam w wieku 12 lat, przez ostatnie 8 lat okresu nie miałam aż do października zeszłego roku. W październiku pojawiła się miesiączka bardzo bogata, trwała 5 dni, druga idealnie po 28 dniach trwała 4 dni i były to delikatne plamienia. 3 dni Przed pierwszą miesiączką pojawiły się lęki, zawroty w głowie, zmęczenie i inne objawy towarzyszące nerwicy, jagorsze są duszności... 10 stycznia mam wizyte u endykronologa, lekarz internista stwierdził nerwice i polecił wizyte u psychiatry. Czy te duszności, lęki itd. mogą być związane z zaburzeniami hormonalnymi? Czy to nerwica, dodam, że nigdy nie miałam zadnych duszności czy lekow... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj bombka123

Sama zastanawiałam się ostatnio, czy zaburzenia hormonalne nie mają u mnie w samopoczuciu czegoś do powiedzenia. Też mam m.in. duszności, leki, kłucie serca itp. Ale zarówno lekarze jak i ja na podstawie swoich obserwacji mogę stwierdzić, że wiele zależy od ilości przeżywanego stresu - nerwica nieraz fizycznie mnie wykańcza na tyle, że mdleję cały dzień.

Zapraszam do tematów na forum - na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×