Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kraków - może brakuje Ci właśnie nas?


Fioletowa25

Rekomendowane odpowiedzi

Entienne, poczkoj aż Ci stan licznika wzrośnie, grawitacja da o sobie znać, a między domem i pracą największą atrakcją będzie złapanie gumy/awaria autobusu, to wtedy zrozumiesz o czym Ona napisała. No chyba, że Ci się wrażliwość na otaczający świat nie rozwinie i będziesz szukała wrażeń przed telewizorem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Wolę swoje towarzystwo od bycia obiektem dwóch dziewczyn o nieznanych mi intencjach, dla których to jakaś rozrywka... .

Z góry przepraszam za mą rażącą niewrażliwość, której dopatrzyłeś(łaś?) magicznie nie znając mnie (i podziwiam umiejętności!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech te zbuntowane nastolatki przekonane o swoim indywidualiźmie oraz różnorodności,

 

*indywidualizmie

Do tego... ponieważ była to prawdopodobnie uwaga co do mnie. Czy uważam się za zbuntowaną? Tak, jest kilka rzeczy... Indywidualistka? Tak, ale to nietrudne... Różnorodność? Wszyscy jesteśmy straszliwie podobni i bardzo różni.

Ale nie widzę w tym powodu do prześmiewczości.

Ktoś tu leczy kompleksy przez atak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyganiał kocioł garnkowi, Fioletowa... :P

 

-- 25 lis 2012, 21:58 --

 

Hans, pff, ja już od pewnego czasu nie jestem nastolatką, nie jestem zbuntowana i uważam się za jednostkę indywidualną. I co w tym dziwnego..?

 

Dajże trolowi trochę pohasać. A zresztą nie, to za sekciarstwo zaatakowałem, musiałem podleczyć kompleksy przed poniedziałekim! :great:

 

A właściwie czego się boicie?

Bo ja rozumiem "nie jestem zainteresowana", tylko dziwi mnie brak zaufania.

Przecież Was w piwnicy nie pozamykają i nie zgwałcą.

 

Opisujesz całkiem przyjemną perspektywę. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×