Skocz do zawartości
Nerwica.com

Klub Wsparcia dla maturzystów i nie tylko.


monk.2000

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, to zależy od punktu siedzenia:).Fakt-polski do napisania,chociaż czytanie z zrozumieniem trudniejsze niż w tamtym roku moim zdaniem,matma nie trudna,ale też nie banalna,angol wporzo tak jak w maju,biola cudna taką mogę pisać,a chemia...no coż jeszcze wiele pracy przede mną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie wsparcia :pirate:

Początek grudnia. Jakieś postępy, osiągnięcia?

Ja podchodzę do nauki, że nic od razu. Staram się podzielić pracę. Tak żeby nie było niepotrzebnego stresu. Skupienie na tym co robię w danej chwili. Przyznam że dużo ostatnio nie zapamiętałem nowych informacji, ale tylko dlatego że mój mózg jakoś nie specjalnie mi na to pozwala. Duży wysiłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy,że do przodu.Zaczynam kuracje jakimś nowym suplementem-eye q.ma trzy miesiące na nasycenie organizmu i poprawę funkcjonowania mózgu.jak nie pomoże dostane nootropil.matury próbne-względnie.matma w porzo,widać że idzie do przodu,powoli aczkolwiek do przodu.reszta w miarę.jeszce dużo roboty mnie czeka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś coś doradzi?

 

Obecnie także przygotowuję się do matury, lecz jest mi bardzo ciężko z powodu nerwicy, której nabawiłam się rok temu. Zawsze byłam dobrą uczennicą, a w liceum moje oceny spadły. Podłamałam się i przestałam wierzyć w siebie... Jakoś wytrzymałam bez lekarstw tamten rok i powiedziałam sobie, że przezwyciężę to. I rzeczywiście dawałam radę do czasu próbnych matur, które były niedawno. Wtedy coś złamało się we mnie. Strasznie się zestresowałam na tej maturze i nerwy sprawiły, że koszmarnie mi poszła. Kompletny paraliż mnie złapał, na niczym nie mogłam się skupić, a przecież potrafiłam. Boję się, że ta sytuacja powtórzy się na maturze w maju i przez to nie dostanę się na wymarzone studia. Teraz przez to wszystko zupełnie nie mogę skupić się na nauce, a tyle jej teraz.

 

Dodam, że lekarka przepisała mi leki- antydepresanty, lecz strasznie obawiam się ich brać. Chce sama walczyć z problemem tylko zupełnie już nie wiem jak, a tak mało czasu zostało do egzaminów. Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×