Skocz do zawartości
Nerwica.com

Łódź - szukam przyjaciół :)


Demonniczna25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 17 lat szukam jakiejś bratniej duszy z Łodzi może ktoś akurat czuje sie samotny i chce poznać kogoś nowego. Mam już dośc samotności a na innych portalach spotykam sie niestety często z chamstwem bądz obojętnością ... więc licze że może tu będzie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby choć konkretnie nie jest to stwierdzone bardziej stany depresyjne które często sie ostatnio pojawiają , chodzę na terapie i do psychologa , leków brać nie moge i chyba nie ma aż tak dużej potrzeby choć może i szkoda bo czasem nie mam siły na nic i czuje sie fatalnie ze sobą. Dlatego chciałam tu napisać bo naprawde nie mam już wokół siebie prawie żadnych przyjaźnie nastawionych i zaufanych ludzi , odkąd poszłam do Lo moja klasa poprzednia byla okropna byłam nękana przez nich i może przez to mam problem z samoceną , teraz jest naeutralnie ludzie w klasie sa mili ale jakoś nie mam nikogo tam z kim mogłabym bliżej sie kolegowac choc próbowalam to każdy ma już swoich przyjaciół często własnie z dzieciństwa. Dla mnie tak jakby przeszłość to nic bo nie mam z niej żadnego znajomego z którym mogłabym powspominać dawne czasy , tak jakby wogóle ta cześc mojego życia nie istniała . Dobija mnie ta samotnośc bo jescze dwa lata temu wolałam siedizeć przed komputerem i grac w jakies gry albo coś takiego ale od roku stwierdziłam już że beznadziejnie jest być samym bo nawet w urodziny prawie żaden znajomy o Tobie nie pamięta... to przykre zwłaszcza ze nie mam oparcia w rodzicach i dlatego potrzebuje znajomych bo dłużej tak nie pociągne. Dlatego znalazłam to forum już wcześniej ale teraz zdecydowałam sie napisać tutaj bo może warto spróbowac. CHCE zmienic swoje życie ale kompletnie mi sie to nie udaje :( ... jak zawsze zresztą.

 

-- 16 sie 2012, 22:22 --

 

Hallo może ktoś jest ?

 

-- 17 sie 2012, 23:01 --

 

Hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ?

 

hmm

Oj nie miło tak przedrzeźniac :/ Ja sie chciałam tylko zapytać , bo już nie wiem co mam ze soba zrobić i gdzie szukać oczywiście nie od razu Rzym zbudowano więc trzeba sobie zapracować na przyjaźń ale chodzi mi o poznanie i porozmwianie z kims kto czuje sie podobnie ma podobne problemy... bo czuje sie samotnie i nie jestem jakims nastolatkiem jak to nie którzy potrafia mówić kótry sie żali i o jeju ale na serio mam problemy i tak sie czuje ( mówie z góry żeby mnie zaraz nie objechał ktoś komu życie sie dobrze układa...) pomimo mojego wieku też moge sie źle czuć , nie ma granicy po prostu brak mi drugiej osoby zwłaszcza ze na rodzine nie moge liczyć bo jej praktycznie nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×