Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałem przerąbane zapalenie zatok i brałem właśnie dużo Ibupromu Zatoki i Bayern coś tam :P W każdym razie w trakcie tego gównianego choróbska strasznie w dół poleciałem. Zwykle żadne grypy i inne choroby fizyczne mnie nie ruszają. Przy ostatniej miałem doła w chu.j. Brałem wtedy kwetiapinę, lamotryginę i mirtazapinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrace,ale na jak długo to pomoże na 24 h.Mam jeszcze jedno pytanie niektórzy w masakrycznych okresach ratuja się Clonazepamem jak to działa gasi leki czy robi nas obojetnymi i tepymi na wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu Clonazepam tak Cię porobi że będziesz tylko spokojnie siedziała albo spał,z resztkami świadomości?

Mogą Ci to zapodać np w szpitalu w krytycznych chwilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu opakowanie clona. Jestym tym szczęśliwcem który nie wyłudza takich dragów od rodzinnego tylko mam to od lekarza bo poprostu czasem jest to potrzebne. Dla mnie clon jest na sytuację krytyczne. Dopiero raz jadłem. Dostałem w stanie mieszanym w którym była mania dysforyczna. Stan w którym z silnika wyciekł olej a obroty wciąż max. Zgasił mnie szybko zasnąłem. Zwarzywiło mnie jedno zażycie na 3 dni. Brałem 2mg zgodnie z zaleceniem. Było to piękne ukojenie tak zszarganego i wykończonego umysłu. Mogłem umysłowo odpocząć. Dlatego każda tabletka jest na wagę złota bo w określonym stanie apogeum choroby ratuje życie. Xanax to taka zabawka przy tym. W obecnym stanie xanax mi pomaga. Doczekam anty depa i odstawiam z przyczyn o których nie trzeba pisać.

 

Do tego wolf gratuluję kwetiapiny choć ja tego działania anty depresyjnego małej dawki nie czuje. Tak 100 to mała dawka bo karba zmniejsza. Ale za to składa mnie w 20min na spanie i śpię nie przerwanie do budzika co u nas jest istotne. Inaczej bym nie spał po dwie doby. Naprawdę.

 

Ktoś pisał że mu sie objawy niby zgadzają. Diagnozuję lekarz. A dlaczego? Mnie kiedyś szarpało góra dół. Myślałem że to stan mieszany. A jak przyszedł prawdziwy stan mieszany który potwierdził lekarz to zrobiłem: :o

 

A ty khalesi weź sie ogarnij.

 

Ja pier.dolę jestem elitą elit :D

Jasny gwint :D

 

-- 23 maja 2014, 23:22 --

 

Dostałem info od lekarki że jednak od jutra rana mam wejść na 75 venlafaksyny :silence: Ostatnio sporo sie działo po tym leku bo nieźle działa akurat na mój organizm i nieźle mnie postawił na nogi aż za mocno ale ufam mojej lekarce która twierdzi że w tym zestawie jestem pod dobrą ochrona by mnie nie wystrzeliło. Tak więc rodzi sie światełko w tunelu i czas podjąć walkę.

 

-- 23 maja 2014, 23:25 --

 

aha i dobranoc elito elit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clonazepan i xanax jak byście je porównali???

 

clona nie brałem chyba nigdy doraźnie ,alprazolam sobie cenie i jako szybka

pigułka pomocy doraźnej na lęk

 

jakie mają oddziaływanie na organizm z tego co czytam clon jest z padaczkowych nie jest to benzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zażyciu pewnie nie można się za bardzo wypowiedzieć. Z tego co pamiętam Intel ma większe doświadczenie w tej kwestii więc może coś napisze. W każdym razie jeśli cokolwiek jestem kompetentny po 1 tabletce napisać to dla mnie działanie w jakiś sposób zbliżone przy czym clonazepamum działa wiele, wiele mocniej i z tego co czytałem szybciej i silniej uzależnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coście tak cicho elito elit? :D Sobota wieczór pewnie wszyscy sie gdzieś świetnie bawią. Bardziej kretyńskiego żartu nie byłem w stanie wymyśleć. Ja od dziś biorę venlę i jestem posrany z radości bo przeżyłem dzień bez lęków, xanaxu, ospałości, i nie miałem aż tak zwieszonej pizdy na ryju jak ostatnie dni. Wiem że raz nie zawsze a dwa nie wciąż ale wg lekarki powinienem szybko odczuć poprawę. Znowu tli sie nadzieja na choć chwilę oddechu i normalnego życia. Głodny jestem życia. Wkońcu biorę 4 leki. Przecież to powinno coś działać na litość boską. Upadki i wzloty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×