Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, rany, Ty tule jesz i wciąż żyjesz? :hide: Nie nudzi Ci się ta owsianka? ;)

 

Michuj, brawo! :great: Mnie na razie padła waga (bateria, mam nadzieję), a że wcześniej długo się nie mierzyłam centymetrem krawieckim, to na razie nie mam za bardzo porównania. A jestem strasznie ciekawa, czy "Żryj Mniej" na mnie działa ;)

 

-- 14 maja 2012, 21:50 --

 

nazywam się niewarto, po prostu z kilku rzeczy zrezygnuj, kilka zamień bardziej dietecznymi wersjami + te Twoje drinki i na początek to powinno wystarczyć.

(no i wskazany ruch, ale to oczywiste ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, ja sobie też niedawno kupiłam wagę - z biedronki i jak na nią weszłam, to się przeraziłam ;)

Kiya, ja już dzisiaj zmieniłam dietę, miałam dziś cały dzień zajęcia i byłam po nich tak głodna, że poszłam do baru mlecznego na normalny obiadzik. Ale na kolację tylko drink odchudzający + surówka z kalarepy. Będę wieczorami trochę mniej jadła, mam nadzieję, że pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, no i super :D Tak naprawdę sama najlepiej wiesz, gdzie robisz błąd. Czy jesz za dużo, za często, czy lubisz słodycze, przekąski i słodzone napoje, nie ruszasz się, jesz przed snem, nieregularnie no i CO jesz ;)

 

Ach, żeby nie było, że wcześniej byłam gołosłowna pisząc, że chudnę - w ciągu 10 dni 2cm mniej w biodrach bez wyrzeczeń :yeah: A jak odzyskam wagę to będę mogła porównać z wynikiem sprzed niemal 40 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, fajnie, cieszę się, że chudniesz, oby tak dalej :smile: Jadłam przed snem często dość kaloryczne rzeczy, bo wydawało mi się, że mogę i nie tyję, ale gdy prawda okazała się inna, to po prostu będę starała się wieczorami jadać bardziej dietetycznie.

 

-- 14 maja 2012, 22:16 --

 

Michuj, ale moja waga z biedronki to też nie byle co - i też jest nawet elektryczna :D Wszystko by było z nią dobrze, gdyby nie pokazywała takich wielkich liczb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×