Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze drogi życia


manko

Rekomendowane odpowiedzi

fajna zabawa wyszła mnie piątka nawet się zgadza ;):D

5 to:

 

 

Natura obdarzyła Cię silną empatią.

Masz w sobie wiele z idealisty, człowieka gotowego do poświęceń i chętnie niosącego pomoc.

Dobrze czujesz się w roli opiekuna.

Droga życia 5 - zmienność, wolność, wszechstronność

Charakter i predyspozycje

 

W Twoim życiu zachodzi i zachodzić będzie wiele zmian. Przebiega ono pod znakiem ustawicznego poszukiwania wolności. Wiecznie poszukujesz, próbując różnych ścieżek życiowych. Twojemu życiu można by nadać tytuł: różnorodność. Lubisz smakować, próbować. Jesteś elastyczny i nie boisz się zmian. Masz wszechstronne zainteresowania. Nie chcesz tylko, aby cokolwiek kiedykolwiek Cię ograniczało.

 

Nie lubisz rutyny i nudy - nie będzie Ci dobrze szła realizacja jakichkolwiek zadań, które wymagają systematyczności i które muszą być skończone w jakimś narzuconym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest fajna strona z opisem:

http://www.tokenrock.com/numerology/life-path-11.html

 

Na temat jedenastki trochę...

On a strictly physical level, you must protect your nervous system, which is inordinately vulnerable to stress because of your acute sensitivity. Depression is often the result of long periods of stress that have gone unrelieved. Seek out peaceful and harmonious environments, relaxing music, and follow a healthful diet in order to restore balance and peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4

 

Potrafisz poradzić sobie z każdym problemem.

Twoja mocną stroną jest pracowitość, która jednak może przynieść zarówno uznanie jak i zazdrość ludzi z Twojego otoczenia.

Wydajesz się być osobą bardzo praktyczną, może to jednak oznaczać problemy w radzeniu sobie z kwestiami teoretycznymi.

 

nic się nie zgadza kolejne bzdury chciałbym być tą 4 ką ale nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szóstka.

 

Dobrze czujesz się w roli doradcy. (aż za dobrze)

Jesteś opiekuńczy. (w stosunku do siebie)

Musisz pamiętać, aby zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa. (chyba sobie)

 

Posiadasz dużą zdolność empatii i dajesz wiele otuchy potrzebującym ludziom wokół Ciebie ( :lol: ). Starasz się zrozumieć ich problemy i nie potrafisz zostawić ich samych sobie ( :lol::lol: ). Nie wahasz się przed dużym poświęceniem na rzecz innych ( :lol::lol::lol: ). Często dajesz z siebie wręcz zbyt wiele i rzadko stawiasz swoje własne potrzeby na pierwszym miejscu ( :lol::lol::lol::lol: ). W podejmowaniu decyzji zbyt mocno kierujesz się emocjami, zwłaszcza w miłości. ( no chyba nie :nono: )

Masz zamiłowanie do piękna i harmonii ( :brawo: ). Lubisz ładnie się ubierać i zwracasz dużą uwagę na wygląd zewnętrzny (tak, tylko szkoda, że jestem paszczurem ;) ). Możesz mieć uzdolnienia muzyczne, słuchanie muzyki daje lub da Ci wiele inspiracji ( :brawo: ). Lubisz przyrodę, ale świat to dla Ciebie raczej ludzie, wokół nich i w związku z innymi kręci się Twoje życie (interesują mnie, to fakt :mhm: ). Czujesz się bardzo dobrze wśród znajomych i przyjaciół, lepiej niż samemu. ( :lol::lol::lol::lol::lol: )

 

Także tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wśród czwórek można znaleźć najlepszych konstruktorów, inżynierów, reformatorów. Są oni bowiem obdarzeni talentem do budowania, tworzenia, naprawiania, ale też pracowitością pozwalającą pieczołowicie wdrażać wszelkie pomysły. uśmiałem się nieźle Jeszce nigdy niczego nie zbudowałem, naprawiłem wręcz przeciwnie rozwalam wszystko czego się dotknę

 

Jesteś godny zaufania, sumienny, obowiązkowy i gospodarny. Jesteś dobrym organizatorem i z chęcią podejmujesz wyzwania. (jestem meganiezoorganizowany, nie nawidzę nowych wyzwań) Myślisz konstruktywnie i praktycznie( tak odnośnie autodestrukcji własnej psychiki) Dzięki wytrwałości często osiągasz cele, które sobie wyznaczasz.(nie potrafię se takowych wyznaczyć) Jesteś też perfekcjonistą(w końcu prawda), a najlepsze wyniki osiągasz pod presją (ustalone terminy, egzaminy, itd.)- troche prawda.

 

Ogólnie stek bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwadracie mam szóstkę na najważniejszym chyba miejscu:

Szóstka:

Znaczeniem liczby sześć jest równowaga, harmonia, miłość i prawda. Symbolizuje ona natchnienie i pomysły pojawiające się w naszym umyśle w chwilach relaksu, odprężenia i wewnętrznej harmonii. Liczba ta przypomina również swoim znaczeniem o konieczności wybaczania, które łatwiej przychodzą nam właśnie w lżejszych stanach świadomości.

carlosbueno,

zobacz sobie kwadrat numerologiczny liczb , których nie ma w kwadracie pokazuja czesto słabości i cechy, które trzeba wzmocnić w sobie jak nie masz np. 8 to popracuj nad tymi cechami wymienionymi w 8 bo ich Ci brakuje, poza tym to zabawa tylko a Ty od razu ze takie złe ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem to fajna zabawa ,która ma w sobie spore pokłady psychologi , kwadrat numerologiczny sprytnie opisuje poszczególne fazy powstawania, wymyślania i realizacji celów , jak i poszczególne etapy życia, każdemu jakieś cyfry wyjdą a jakiś będzie brakować

wystarczy to przeczytać i tak jak pisze sprytnie to ktoś wykombinował zastosować się do tego co opisują cyfry , których nie posiadamy i wtedy życie stanie się jakby łatwiejsze :P sprytne podejście , dobrze wykombinowane kiedyś przez sprytnego człowieka:

Cykl numerologiczny

Liczby a kwadrat numerologiczny

 

Każda liczba ma swoje właściwe miejsce w kwadracie numerologicznym i wynikające z niego znaczenie. Liczby rozmieszczone są na dziewięciu polach kwadratu znajdujących się na przecięciu jednej z trzech pionowych stref i jednego z trzech pionowych planów.

 

Pionowe strefy symbolizują kolejność aktywacji różnych sił w działaniu człowieka: najpierw pojawia się myśl, później wola i na końcu samo działanie.

 

Poziome plany reprezentują różne obszary, na których ludzka aktywność ma miejsce i cele, które człowiek może chcieć osiągać. Te plany to: fizyczny, uczuciowy i mentalny (umysłowy).

 

Oto jak poszczególne liczby układają się w strefy i plany kwadratu numerologicznego:

 

Strefa Myśli (liczby 1, 2 i 3)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

Strefa Woli (liczby 4, 5 i 6)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

Strefa Akcji (liczby 7, 8 i 9)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Plan Materialny (liczby 1, 4 i 7)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

Plan Emocjonalny (liczby 2, 5 i 8)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

Plan Mentalny (liczby 3, 6 i 9)

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Znaczenie liczb a cykl numerologiczny

 

Cykl numerologiczny reprezentuje przechodzenie człowieka przez poszczególne fazy symbolizowane kolejnymi cyframi kwadratu numerologicznego w naturalnym porządku od 1 do 9. W ten sposób cykl numerologiczny bierze swój początek w strefie Myśli i na Planie Materialnym, których przecięcie znajduje się w polu z cyfrą 1, co oznacza, że człowiek tworzy w umyśle, świadomie lub podświadomie obraz sytuacji zewnętrznej, do której dąży. Symbolizuje to cyfra 1 oznaczająca ukryte siły twórcze oraz ludzkie "ja", które decyduje się rozpocząć działanie. Tak więc znaczeniem liczby 1 jest początek, inicjacja, wtajemniczenie.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Następnie obraz w umyśle powoduje powstanie pewnych uczuć reprezentowanych w kwadracie numerologicznym przez Plan Emocjonalny, które jeśli okażą się harmonijne i zgodne to nastąpi przejście do kolejnej fazy cyklu. Symbolem tej fazy jest cyfra 2 reprezentująca harmonię i współdziałanie. Znaczeniem jej jest także dwoistość, bez której nie ma przecież mowy o harmonii.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Ostatnią fazą ze strefy Myśli jest aktywacja sił twórczych i konstrukcja idei, które pozwolą na wykonanie działania. Fazę tę reprezentuje liczba 3 oznaczająca twórczość, magię, intuicję i intelekt, które aktywują się w tej części cyklu. Ponieważ faza odpowiadająca trójce, podobnie jak ludzkie siły twórcze i ich działanie owiane jest tajemnicą, znaczenie liczby 3 jest niezawsze jasne i może budzić uczucie niepewności.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

W tym momencie w człowieku stabilizuje się wola wykonania działania, znikają wątpliwości i wahanie. Jest to czwarta faza cyklu symbolizowana cyfrą 4, która oznacza stabilizację i ramy dla przyszłego działania. Odpowiada tej liczbie również dom, rodzina i wszystko co łączy się z stabilnością i pewnością. To właśnie w fazie cyklu numerologicznego odpowiadającej czwórce człowiek nabiera pewności siebie.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Piąta faza, na przecięciu Planu Emocjonalnego i strefy Woli jest najbardziej dynamiczną fazą, w której wola i emocje aktywują w nas siły niezbędne do podołania trudom naszych zamierzeń. W fazie tej mogą nawracać wątpliwości i silne pragnienia. Odpowiadająca jej liczba 5 symbolizuje ruch, podróż, nieprzewidywalność i zmiany.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Następująca po liczbie 5 faza szósta cyklu numerologicznego to moment, w którym nasz umysł (reprezentowany w kwadracie numerologicznym przez Plan Mentalny) znajduje rozwiązanie stawianych przed nami problemów. Pojawia się zadowolenie i satysfakcja z odkrycia prawdy o sobie i świecie a to przynosi powrót równowagi. To stanowi symboliczne znaczenie liczby 6.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

W tym momencie człowiek wyposażony w silną wolę osiągnięcia celu, pełną zgodę wewnętrzną na temat jego słuszności i dobrze opracowany plan działania gotów jest rozpocząć prawdziwe działanie. Wraca więc na Plan Fizyczny i uruchamia siły, które stworzą to co zaplanował. Liczba 7 symbolizuje magię i ezoteryczne siły twórcze.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Po wykonaniu działania na Planie Fizycznym człowiek zaczyna zbierać owoce swoich czynów. Odpowiadająca tej fazie liczba 8 symbolizuje sukces i bogactwo (niekoniecznie materialne ponieważ nie wszystkie nasze działania do takiego bogactwa zmierzają).

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

Liczba 9 odpowiadająca ostatniej fazie reprezentuje kontrolę nad własnym losem, satysfakcję i głębokie zrozumienie swojego losu oraz wynikającą z niego akceptację. Znaczenie liczby 9 zawiera w sobie również humanitarność i empatię, które pozwalają nam zrozumieć drugiego człowieka, i których nabywamy przez głębokie samopoznacznie. Człowiek, który dużo w życiu poznał i zrozumiał nie będzie miał pretensji do innych, gdyż wie, że proces nauki jest trudny i wymaga wysiłku.

3 6 9

2 5 8

1 4 7

 

W ten sposób dziewiątka kończy cykl numerologiczny przygotowując fundamenty pod rozpoczęcie kolejnego.

 

ten cykl to jakby cały cykl życia sprytnie ujęty bądź cykl jakiegoś pojedynczego działania , ot i cała tajemnica tajemnicy :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11

Jesteś idealistą pełnym pomysłów i wspaniałych idei, musisz jednakże starać się nie tracić kontaktu z rzeczywistością.

Masz bardzo wyczuloną intuicję.

Potrafisz zgłębiać tajniki swojej duszy a także wyczuwać co dzieje się we wnętrzu innych, szczególnie tych bliskich Ci osób.

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde tahela, widzę, że Ci się dobra faza wkręciła :D

 

Mnie wyszło 1 8)

Droga życia 1 - indywidualizm, niezależność, przywództwo

Charakter i predyspozycje

Osoby kroczące tą drogą życia cechuje indywidualizm, oryginalność i ambicja. Jeśli idziesz tą drogą, to lubisz wyzwania i nie boisz się podejmować rozwiązań nietypowych i niesprawdzonych przez innych, przez co niekiedy wpędzasz się w kłopoty i tracisz zrozumienie innych. Lubisz przejmować inicjatywę i działać z pozycji lidera, przywódcy. Dzięki charyzmie, oryginalnej osobowości i wdziękowi łatwo zjednujesz sobie innych ludzi, jednak nie zawsze darzysz ich odpowiednim szacunkiem i uznaniem.

Dowiedziałbym się więcej o sobie, ale trzeba wysłać esemesa...wolę go spożytkować głosując na Mroczka w Tańcu z Gwiazdami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, taaa, jeszcze żeby to do mnie pasowało...jednanie ludzi, przywództwo, ambicja.. musiałbym chyba iść na najdroższą psychoterapię w Polsce i wciągnąć kilo koksu :P

hehe Pisanka jeszcze tak by urobiła, że można by w to uwierzyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszła 7:

 

Droga życia 7 - poszukiwanie, dociekliwość, samotnik

 

Jesteś raczej spokojną duszą. Nie znosisz tłumu i hałasu. Chociaż nie masz nic przeciwko temu, aby spotkać się czasami z wąskim gronem starych przyjaciół, o wiele bardziej wolisz przebywać sam na sam ze swoimi myślami i marzeniami. Umiesz powściągać swoje emocje i raczej jesteś umiarkowany w swoich ocenach i zapałach. Przez to, że wszystko musisz dokładnie przeanalizować czasem trudno Ci podjąć szybką i odważną decyzję, co Cię trochę irytuje.

 

Life path 7's have a clear and compelling sense of themself as a spiritual being. As a result, the life path 7 is devoted to investigations into the unknown, and finding the answers to the mysteries of life. You may have noticed you are well-equipped to handle your task. You possess a fine mind; you are an analytical thinker, capable of great concentration and theoretical insight. You enjoy research, and putting the pieces of an intellectual puzzle together. Once you have enough pieces in place, you are capable of highly creative insight and practical solutions to problems.

 

Wszystko sie zgadza, chociaz moze z ta koncentracja to oni maja na mysli chwilowa hiperkoncentracje przy ADHD. Jedyne z czym mogę się nie zgodzic to jest tam gdzies napisane, że mogę wytykac sobie brak zdolnosci przywodczych a te akurat posiadam.

 

Tahela, o co chodzi z tym kwadratem? Tu chodzi o cyfry zawarte w dacie urodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×