Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
_Jack_

Próby samobójcze, patenty na samobójstwo?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest to fundament depresji. W moim przypadku choroba się już trochę ciągnie. Zachorowałem w wieku 20 lat. Pierwsza terapia bardzo mi pomogła a leki zadziałały już po 3 tygodniach. Miałem roczną terapię farmakologiczną i z psychologiem. Było super ,ale po odstawieniu po 4 miesiącach wszystko wróciło do normy. Druga terapia również była skuteczna ,chociaż już tylko farmakologiczna. Leki zadziałały już trochę później, bo po dwóch miesiącach i brałem je przez 2 lata. Po odstawieniu zawsze wszystko wracało ze zdwojoną siłą. Niestety od 1,5 roku mam bardzo silny atak choroby. Wysiadła mi potencja. Leki trochę niwelują objawy ,ale z kolei czuje się otępiony i brak mi energii. Przerobiłem już chyba z pół apteki a efektów satysfakcjonujących nie ma Mam 26 lat na karku i od półtora roku siedzę na tyłku w domu, ponieważ musiałem zrezygnować poki co z życia zawodowego. Mam rodziców wykształconych i starają mi się zapewnić jak najlepsze warunki terapii, ponieważ nie chcą ,żebym został na resztę życia głupkiem na psychotropach.Tym bardziej ,że jestem po studiach. Nigdy nie myślałem o samobójstwie na poważnie, ale ostatnio tak się zastanawiałem ,że nie wyobrażam sobie do końca dalszego życia u boku tabletek psychotropowych i depresji i chyba trzeba by było coś kombinować, żeby się zawinąć. Pierwszy sposób o którym myślałem to zmieszanie Anafranilu z IMAO po 15 tabletek z jednego i drugiego(zostały mi jeszcze i trzymam je w szufladzie specjalnie na tą okazję) i położenie się w wannie ciepłej wody. Drugi wariant to alkohol i powieszenie się. I chyba tylko to wchodzi w grę. Bo skok z 6 piętra grozi kalectwem. Poki co czekam jeszcze do 8 tygodnia na efekt Aurorixu.Mieliście już jakieś próby samobójcze? Ewentualnie jaki sposób polecacie na zejście z tego zasranego padoła?

Rozumiem ,że masz depresję i źle się czujesz , ale chyba nie sądzisz ,że będziemy się tu wymieniać sposobami popełnienia samobójstwa 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skocz z15 to juzx nie grozi ka;ectwem , chyba jestem zdeko wcieta to takie dajeporady, a na imprezie ok jerst, miałam wrócic wczeniej,ale nie wróciłąm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi