Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
_Jack_

Próby samobójcze, patenty na samobójstwo?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest to fundament depresji. W moim przypadku choroba się już trochę ciągnie. Zachorowałem w wieku 20 lat. Pierwsza terapia bardzo mi pomogła a leki zadziałały już po 3 tygodniach. Miałem roczną terapię farmakologiczną i z psychologiem. Było super ,ale po odstawieniu po 4 miesiącach wszystko wróciło do normy. Druga terapia również była skuteczna ,chociaż już tylko farmakologiczna. Leki zadziałały już trochę później, bo po dwóch miesiącach i brałem je przez 2 lata. Po odstawieniu zawsze wszystko wracało ze zdwojoną siłą. Niestety od 1,5 roku mam bardzo silny atak choroby. Wysiadła mi potencja. Leki trochę niwelują objawy ,ale z kolei czuje się otępiony i brak mi energii. Przerobiłem już chyba z pół apteki a efektów satysfakcjonujących nie ma Mam 26 lat na karku i od półtora roku siedzę na tyłku w domu, ponieważ musiałem zrezygnować poki co z życia zawodowego. Mam rodziców wykształconych i starają mi się zapewnić jak najlepsze warunki terapii, ponieważ nie chcą ,żebym został na resztę życia głupkiem na psychotropach.Tym bardziej ,że jestem po studiach. Nigdy nie myślałem o samobójstwie na poważnie, ale ostatnio tak się zastanawiałem ,że nie wyobrażam sobie do końca dalszego życia u boku tabletek psychotropowych i depresji i chyba trzeba by było coś kombinować, żeby się zawinąć. Pierwszy sposób o którym myślałem to zmieszanie Anafranilu z IMAO po 15 tabletek z jednego i drugiego(zostały mi jeszcze i trzymam je w szufladzie specjalnie na tą okazję) i położenie się w wannie ciepłej wody. Drugi wariant to alkohol i powieszenie się. I chyba tylko to wchodzi w grę. Bo skok z 6 piętra grozi kalectwem. Poki co czekam jeszcze do 8 tygodnia na efekt Aurorixu.Mieliście już jakieś próby samobójcze? Ewentualnie jaki sposób polecacie na zejście z tego zasranego padoła?

 

 

 

 

 

 

 

Rozumiem ,że masz depresję i źle się czujesz , ale chyba nie sądzisz ,że będziemy się tu wymieniać sposobami popełnienia samobójstwa 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skocz z15 to juzx nie grozi ka;ectwem , chyba jestem zdeko wcieta to takie dajeporady, a na imprezie ok jerst, miałam wrócic wczeniej,ale nie wróciłąm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×