Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto powiedział że "większość = lepiej "...


hackthebrain

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem tak

Mam w d... co o mnie mysla inni robie to co uważam za stosowne i na resztę plebsu kładę lache :) Mam dość swoich problemów by się przejmować tym co inni powiedzą pomyslą

Zanojomi uważają mnie za "szaleńca" bo robie to na co mam ochote oczywiście nie przeszkadzając innym :twisted:

W naszych czasach plebs jest zadufany w sobie i większość uważa się za fifa rafa a prawda jest taka że to zwykly plebs :)

 

 

 

 

 

"Poznac glupiego po czynach jego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luci niektorzy tego nie rozumieja ale jak to mowi stare przyslowie "...... " - i tu wpisac co kto chce :)

A na powaznie to naprawde szkoda czasu na myslenie o tym co sobie pomysla inni :)

 

 

 

 

 

 

 

 

""... Gdy wieczorne zasną zorze, zanim głowę do snu złoże,modlitwę moją zanosze Bogu Ojcu i Synowi,dopierdolcie sąsiadowi.Dla siebie o nic nie wnosze, tylko mu dosrajcie prosze, kto ja jestem - Polak Mały, Mały zawistny i podły.Jaki znak twój- krwawe gały. Wznosze swoje modły, do Boga Marii i Syna , zniszcie tego skurwysyna.Mego rodaka sąsiada, tego wroga - tego gada, żeby mu okradli garaż , żeby go zdradzała stara .Żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb.Żeby mu się córka z Czarnym i wogóle żeby miał marnie.Żeby miał AIDS’a i raka Oto modlitwa Polaka... - Dzień Świra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piosenka fajna

 

ludzie, jak ten świat mi się nie podoba (yes yes blues)

ludzie ja przeżywam ciągły stres (stres? yes yes)

równość miała byc i sprawiedliwość

ja się pytam gdzie ta równoiść jest?

 

(dalej zwrotki o tym że4 inni są piękniejsi i bogatsi, a on biedny i brzydki)

 

ref. Co na to policja, czemu nic nie robi

niech mu da pieniądze niech go przyozdobi

jeśli ma być równość tak jak mówi się

niech mju zrobią dobrze ALBO INNYM ŹLE!

 

Na pohybel pieknym i bogatym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość ludzi się myli (jak mawia K.Zanussi), bo większość (nazwaliście ją plebsem) jest niewykształcona, niemyśląca, skonformizowana, toteż jak pisał Arystoteles wyrównanie poziomu odbywa się zawsze w dół. już Platon- mówiąc o Państwie- krytykował demokrację właśnie za to, że plebs wybierają chołotę- a idąc dalej jego tropem demokracja prędzej czy później przeradza się w despotyzm. w jego modelu państwa idealnego władzę sprawować powinni filozofowie (ludzie mądrzy). Czy my do nich należymy? nie wiem, aczkolwiek nie uważam, żebyśmy tworzyli jakąś wyjątkową grupę społeczną. Ot ludzie z chorobami, lękami, po przejściach... samo ŻYCIE

AMEN

 

 

nawymądrzałem się, że hej;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi głupich jest więcej niż mądrych, a także ludzie głupsi mają mniej problemów bo nie zaprzątają sobie niczym głowy.

 

Większośc nie znaczy lepiej. Większość jest zaściankowa, manipulowana. Dajcie spokój - większość ludzi nie widzi jak bezsensowny jest konsumpcyjny pęd życie ponad stan itp. Ja też jestem zdania, że ludzie który widzą jak wygląda ten świat, i nie mówi tu wcale o pesymistach, są w mniejszosci. to juz czysta matematyka, wiecej jest glupich niz madrych i takie juz chyba prawo natury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"większość = lepiej" (w danej społeczności). tak się powszechnie przyjmuje, także tu na forum

Ja wolę "mniejszość"

 

W dniu 29.01.2007 o 10:48, LuC napisał:

demokracja prędzej czy później przeradza się w despotyzm.

Tak, ale dziś już niekoniecznie musi on być brutalny. W dzisiejszych czasach media mają wystarczającą moc wobec ludu, by za ich pomocą wprowadzić dyktaturę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×