Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

mnie Pisanka nazwał mój narzeczony gdy w tv był jakiś program na temat wydziaranych kobiet i jedna z nich powiedziała, że jej mąż zjechał ją, że jest pokolorowana na pisanka :D tak więc mój luby też to podchwycił i stwierdził, że ja tez jestem Pisanka tylko w dobrym tego słowa znaczeniu, bo mam dużo ładnych tatuaży :) i połączyło się to jeszcze z moim zainteresowaniem związanym z pisaniem różnych rzeczy tak więc jest Pisanka od pisania i od tatuaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mężczyźni potrafią ohydnie przeklamywac rzeczywistosc jesli jest dla nich niewygodna i w ich mniemaniu odbiera im "męskość"

 

Pragnę zaznaczyć, że kobiety robią dokładnie to samo. ;)

Taka jest niestety prawda. Każdy człowiek będzie tak manipulował daną sprawą, żeby było jak najlepiej dla niego. Tak, więc hasła, że to mężczyźni są "źli" proszę odłożyć na bok. ;)

 

To tyle off-topic, a teraz na temat:

 

Mój nick to 3 pierwsze litery imienia i 3 pierwsze litery nazwiska. Dwójka została dodana bo na onecie wtedy nick Marsal był zajęty. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, obyś kiedyś mogła zmienić go na "nazywam się warto" ;)

 

mój nick to też dzieło przypadku, Snejana to imię ukrainskiej top modelki Snejany Onopki wokół której wybuchła afera, ponieważ jako 14 latka zaczeła karierę w podrzędnych pismach dla panów... czytałam kiedyś o tym artykuł i strasznie mnie zainteresowała, podobała mi się jej twarz: babka poprzejściach, która zrobiła karierę, lecz wcale nie pokazuje sobą, że jest szczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aboaterica zupełnie przypadkiem. Kiedyś jak zakładałam na gadu konto, musiałam wpisać litery z obrazka do aktywacji konta. I tam właśnie było napisane "aboaterica" i mi się spodobało. Oprócz niego używam jeszcze kilku innych nicków, ale jak chce być gdzieś anonimowa, to używam tego, bo on zawsze jest wolny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick to prosty skrót od imienia w wersji angielskiej i roku urodzenia. Nie chciało mi się nic innego wymyślać, bo w sumie zawsze lubię być sobą, nie lubię nic udawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×