Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najnowsza książka o nerwicy


akademiaeft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

 

Zostałam poproszona o zebranie waszych opinii odnośnie książki na temat nerwicy lękowej i depresji. Jest pisana przy współpracy najlepszych trenerów i terapeutów na świecie. Książka będzie podzielona na dwa obszerne rozdziały i szereg podrozdziałów. Książka rozpoczyna się od rozdziału "Ciemna strona nerwicy" w której czytelnik jest świadkiem przeżyć autora, które przerywane są obszernymi opisami i wytłumaczeniem procesu powstawania nerwicy, psycho-biologicznym wyjaśnieniem każdego z objawów i rewolucjnym spojrzeniem na cały proces. To rozdział, który prowadzi czytelnika do wewnątrz, pokazując jak niszczycielską moc mają niewyrażone emocje. Z każdą kolejną stroną towarzyszysz autorowi w jego wycieczce po zakamarkach mózgu analizując wszystko krok po kroku. To historia spotkań z lekarzami, psychologami, ośrodkami zdrowia, różnego rodzaju terapiami, spotkaniami wyjątkowych i mniej wyjątkowych ludzi. To rozdział w którym odnajdziesz wiele analogii a wszystko wyda się tak bardzo znajome.

 

Drugi rozdział to "Jasna strona nerwicy" w której autorzy wytłumaczą cały proces jeszcze raz, tym razem w oparciu o biologiczne prawa natury, któym podlega każdy proces w naszych organizmach, nawet nerwica i depresja. Pierwszy raz zaczniesz postrzegać objawy jako chwilowego sprzymierzeńca, dowiesz się po co w ogóle mamy nerwicę i jaki ma cel. Lista objawów i ich znaczeń pozwoli Ci dowiedzieć się dokładnie, który z nich jest przypisany danej określonej sytuacji z Twojego życia. Opisane zostaną metody i techniki które przez ostatnie lata były poddawane ciężkim testom na pacjentach. Dowiesz się tylko o tym co skuteczne, wybierzesz metodę najbliższą Twemu sercu.

 

I tutaj pytanie do Was, czego chcielibyście się dowiedzieć o nerwicy, co powinno być dodatkowo wyjaśnione, jakie procesy wytłumaczone? Czy jest coś czego do dziś do końca nie możecie zrozumieć? Coś co Was szczególnie nurtuje? Wszelkie opinie i propozycje są mile widziane. Materiał bez Waszej opinii nigdy nie będzie kompletny.

 

Dla najlepszych propozycji przygotowaliśmy szereg darmowych konsultacji i sesji.

 

Marta :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książka będzie o nerwicy i depresji. Jeśli chodzi jednak o metody, które zostaną przedstawione to każda z nich będzie dokładnie opisana, włączając w to wszelkie dostępne badania na temat każdej z nich. Wszystkie opisane tak aby móc je od razu zastosować.

 

Jeśli chodzi o EFT to jest ono jeszcze mało popularne w Polsce i nie zawsze dobrze kojarzone. Wszystko za sprawą braku odpowiednich informacji i osób którzy używają tego systemu do promocji innych swoich działań. Fragment książki będzie poświęcony także EFT. Jest to narzędzie, jedno z wielu o któych będzie można przeczytać w książce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×