Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A te 3 trzeba przed 30tką czy można po? :)

najlepiej przed 20-tką :mrgreen:

ja tam będę cipą do końca życia nawet jakby mi się udało do tych 3 dojść ale wątpię czy zdążę przed starcza impotencją skoro już pół- impotentem jestem.

 

tak jak w grze mozesz dostac nowe zycie tak samo w zyciu mozesz kupic viagre

nie zalamuj sie tylko graj dalej :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś się zakochał za młodu i z tą jedną osobą jest to jest wtedy prawiczkiem czy nie jest skoro 3 mają być

 

ot faktycznie problem

 

moze tak - trzy laski to poziom pro

mniej niz trzy to poziom amateur

 

i potem mozna isc dalej pro gold, pro expert ale takze amateur gold, amateur expert (dymacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem jak dotąd tylko pierwszy raz i nie mam na razie pieniędzy na drugi raz.

 

czasem mozna za darmoche dostac - najwieksze prawdopodobienstwo to sobota wieczorem okolice dyskotek

 

-- 01 sie 2014, 17:43 --

 

Ciekawi mnie z naukowego pnktu widzenia zagadnienie prawictwa...chętnie z jakim bym się spotkała co by na żywo cudaka zobaczyć :roll:

możesz się ze mną spotkać :mrgreen: podobno nie wyglądam jak stereotypowy prawiczek zresztą blisko 40-latka nikt o to nie podejrzewa

 

osz w morde :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem jak dotąd tylko pierwszy raz i nie mam na razie pieniędzy na drugi raz.

 

czasem mozna za darmoche dostac - najwieksze prawdopodobienstwo to sobota wieczorem okolice dyskotek

Ja nie chodzę na dyskoteki, nie jestem samobójcą. Dyskoteki są dla dresiarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzisz. To sprzedaj cos albo ukradnij babci emeryture. Ludzie chca pomoc a ten wydziwia.

Nie mam co sprzedać, babcia nie żyje, a prawie całą rentę zabierają mi rodzice. Z resztą nie chcę już seksu za pieniądze, tylko seks z miłości, ale to w moim przypadku nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzisz. To sprzedaj cos albo ukradnij babci emeryture. Ludzie chca pomoc a ten wydziwia.

Nie mam co sprzedać, babcia nie żyje, a prawie całą rentę zabierają mi rodzice. Z resztą nie chcę już seksu za pieniądze, tylko seks z miłości, ale to w moim przypadku nierealne.

 

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, OK ale na moim terenie 8)

a co to za teren

Jeśli jesteś z Kaszub to...długa droga przed Tobą :mrgreen:

Żeby spotkać się z takim dziwadłem jak ja to Ty powinnaś do mnie przyjechać w jakims kraju w Afryce tylko 20-parol letniej dziewicy urządzane są pielgrzymki tak to rzadkość a o 40- letnich prawiczkach kręcą filmy bo to taka niespotykana rzadkość godna odnotowania w annałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ja miałem tylko raz, jakiś tam kontakt seksualny z dziewczyną, koleżanką, ale to było 6 lat temu. Wcale nie był to, jakiś fajny seks, ale był.

Potem już, żadnego seksu nie miałem. Jeśli nie ma się z kim go uprawiać, to z powietrzem, przecież seksu nie można uprawiać? Ja nie jestem, jakimś "maniakiem seksualnym" i dla mnie to nie jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×