Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

carlosbueno, no właśnie nie mam z kim. Tzn. mam kogoś na oku, ale za każdym razem jest tak, że ten ktoś nie chce się mną zainteresować nawet tak "zwyczajnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

light, a jak wy, faceci jęczycie, że jesteście prawiczkami, to wszystko jest ok? Idąc twoim tokiem myślenia, też zachowujecie się jak gimbusy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wszyscy pocieszają Aurorę92-gą, chcieliby dziewice:D bo ja slyszalam opinie wielu chlopcząt, ktorzy uwazają ze to najgorsza rzecz na swiecie ;)

Dla mnie dziewictwo to żadna zaleta, ale też nie jakaś tam wielka wada. Zresztą sam mam mikre doświadczenie także wymagań nie powinienem mieć zbytnich. No ale wielu facetów marzy o dziewicy, wręcz tylko z nimi chce układać życie, o odwrotnych przypadkach nie słyszałem, więc kobiety i tak mają łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wręcz tylko z nimi chce układać życie,

Zazwyczaj samce gamma z kółka różańcowego. :pirate:

Ale tak ogólnie dziewica zawsze w cenie, sam nie wiem skąd ten fetysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem już gotowa od dawna
To może wibratorem? Przynajmniej nie trzeba się zabezpieczać. Znajoma też nie miała z kim - zaprosiła znajomego na drinka i pozbyła się kompleksu. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ta świadomość, że w tych sprawach jest się daleko w tyle za rówieśnikami a nawet młodszymi od siebie. I jeszcze te pytania ze strony rodziny o partnerke, od lat odpowiadam że chce zostać księdzem :D

 

Powiedz, żeś gej i będziesz miał brak pytań o partnerkę. To działa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ta świadomość, że w tych sprawach jest się daleko w tyle za rówieśnikami a nawet młodszymi od siebie. I jeszcze te pytania ze strony rodziny o partnerke, od lat odpowiadam że chce zostać księdzem :D
wytłuszczone stanowi sedno problemu. Ile musiałbyś mieć partnerek seksualnych, żeby dorównać rówieśnikom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, żeś gej i będziesz miał brak pytań o partnerkę. To działa :twisted:

 

Raczej prędzej spróbują go poderwać, wiele kobiet fantazjuje o geju. :mrgreen:

 

hehe, był tu jeden anons geja w "poznajmy się", nie odezwał się żaden gej (przynajmniej jawnie w temacie), za to chyba 2 dziewczyny chciały się z nim spotkać w rl. a teraz porównajcie to do efektów hetero-anonsów np Rottena, i zobaczcie różnice skuteczności. :pirate:

kobiety są jakieś dziwne.0dash2.gif :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

a teraz porównajcie to do efektów hetero-anonsów np Rottena, i zobaczcie różnice skuteczności.

Przykład kiepski, bo jak dotąd skuteczność tego tematu wynosi piękne, grube 0. :roll:

 

Aurora92,

To może jednak napiszę tego całego anonsa i zobaczę

Napisz, bo jestem jego strasznie ciekawy. No chyba, że będzie w ten deseń: "samotna 21 lat pozna chłopaka, kontakt na priv lub GG". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×