Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo lubie kobiety: zdecydowane, poważne, mające swój cel w życiu, dominujące, trochę tajemnicze...Jeśli chodzi o seks, to ja wolałbym, aby to kobieta dominowała i zachęcała do seksu. Ja sam nie lubię wymuszać seksu na kobiecie, zresztą nigdy tak nie robiłem. Większa przewaga musi być u kobiety, niż u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w ogóle są takie kobiety, a te które zostają dominami są po prostu nieatrakcyjne i jest to ich sposób na otoczenie się stadem i uwielbieniem facetów, a nie szczere preferencje. Bo czy to przypadek, że takimi dominami są grube brzydkie baby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w ogóle są takie kobiety, a te które zostają dominami są po prostu nieatrakcyjne i jest to ich sposób na otoczenie się stadem i uwielbieniem facetów, a nie szczere preferencje. Bo czy to przypadek, że takimi dominami są grube brzydkie baby?
a faceci którzy lubią dominację to jacy według Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ja czasmi lubie dominowac... a brzydka nie jestem (tak mi się wydaje ;) ) a gruba to już na pewno nie?

więc skąd pomysł na taką definicje?

 

silence_sadness, szacunku jak widać brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a faceci którzy lubią dominację to jacy według Ciebie?

 

nie wiem inbvo, facetow nie oglądałem w takich rolach.

 

Silence, pytasz, skąd tak myślę, bo jak przeglądałem ich fotki na różnych portalach, to tak spostrzegłem. :mrgreen:

 

I pytasz mnie gdzie szacunek do kobiet?

:shock: Szanuje konkretne kobiety, i nie szanuje innych konkretnych kobiet, a nie jakiś abstrakt - teoretyczny zbiór pod nazwą 'kobiety'.

 

Miałbym szanować kogoś za samo bycie kobietą lub mężczyzną? Nigga please, nie naruszam ich praw i tyle, ale nie przyznaje szacunku za samą płeć.

 

 

 

Aranjani wywnioskowałem to na podstawie moich obserwacji z różnych poratli i stron internetowych, ale jestem skłonny zmienić swoje zdanie w obliczu nowopoznanych faktów :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

invbo i takie podejście mi się podoba, być może twierdzimi to samo, ale odnosimy się do różnych definicji szacunku, ja respektuje prawa człowieka za to, że jest człowiekiem, więc w tym sensie szanuje ludzi za to, że są ludźmi, ale szacunek w moim rozumieniu, to coś więcej, coś co nie każdemu przyznaje i nie za samą płeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg.. :shock: Weźcie ogarnicie bo całkowicie inaczej odebraliście to co napisałam..

A tłumaczyć nie mam zamiaru..

 

Tak na odczepne..

Niech " zatłuszczony , obleśny i faltłapa" zapomni o dominującej kobiecie..

 

Nawet jeśli jest to "gruba, brzydka baba" ...

Bleee..

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to dziwne co napiszę, ale... szanować za samo to że jest drugim człowiekiem...
Tak, ale nie jako jakąś zbiorowość. Można mieć neutralny stosunek, nie obrażać, "nie tykać praw", ale to nie znaczy zaraz kochać. :D
no i o to chodzi.... taki szacunek wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Werty o to mi chodziło

 

Silence_sadness

 

Tak na odczepne..

Niech " zatłuszczony , obleśny i faltłapa" zapomni o dominującej kobiecie..

 

a skąd wiesz? :mrgreen:

 

Jeśli miałaś na myśli mnie, to ja jestem dobrze zbudowany przystojniak i wcale nie zabiegam o dominującą kobietę. ;)

 

Gdyby było więcej dominujących kobiet to byłoby mniej prawiczków, brałyby takiego za włosy i do jaskini... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, no patrz.. :mrgreen:

Kolejny , który stara się czytać mi w myslach.. no ale coś to nie wychodzi.. :roll:

 

 

 

"Tak na odczepne..

Niech " zatłuszczony , obleśny i faltłapa" zapomni o dominującej kobiecie..

 

a skąd wiesz? :mrgreen: "

 

Tak mi się wydaje.. :D

 

-- 15 gru 2012, 22:51 --

 

Werty, :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Może i do niej zwracac sie "moja Ty kruszynko"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×