Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.

Tak tu nawiązujesz do tego "co powiesz partnerce..." Ty mi zatem odpowiedz, co ona powie mi?? "Kochanie, puszczalam sie jak bylam mlodsza?" Albo "nie jestes moim pierwszym?" Znaleźć dzis dziewice po 20 to cud. Ty jestes wyjątkiem... ale wyjątki potwierdzją reguly.

Właśnie o to mi chodziło... :roll: Masz swoją wizję świata i nie widzisz nic, co mogłoby ją zmienić.

 

Prawda jest taka, ze zaden z nas prawdopodobnie o ile w ogole kogos pozna to dziewicy miec nie bedzie.

Druga sprawa, jest taka ze jak by ktos przyszedl i sie zalil ze nie moze zaakceptowac przeszlosci to argumenty by byly typu "Glupi, co Cie obchodzi co bylo kiedys..."

"to jej sprawa co robila kiedys a ty nie masz nic do tego", "Teraz jest z toba, docen to" i wiele wiele innych. Zatem jaki jest sens pisania teraz czegos takiego jak millie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam pretensje… bo jak słyszy się rady które na chłopski rozum nic nie dają…

 

Ostatnio czytałam fajny artykuł, którego tytuł mówi wszystko i powinien byc sloganem wyświetlanym na każdej podstronie każdego forum o problemach:

NIE UDZIELAJ TANICH RAD! :mrgreen:

niektórzy (no ja w pierwszej kolejności :D ) jak słyszą o problemie zaraz poczuwają się do udzielania rad, a to niestety zamach na inteligencje tego kto przychodzi z problemem... czasem chodzi tylko o wysłuchanie, wymiane doświadczen, wspolne wnioski...

 

millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.

Tak tu nawiązujesz do tego "co powiesz partnerce..." Ty mi zatem odpowiedz, co ona powie mi?? "Kochanie, puszczalam sie jak bylam mlodsza?" Albo "nie jestes moim pierwszym?" Znaleźć dzis dziewice po 20 to cud. Ty jestes wyjątkiem... ale wyjątki potwierdzją reguly.

 

no a co taki seks za kase daje? sorry ale mozesz sobie zrobic dobrze albo kupic gumowa lale, według mnie korzysci niewiele sie roznia. ja nikogo nie zmusze do zmiany myslenia, to nie moj cel, poza tym mowilam, ze jestem kobieta i mysle innymi kategoriami. Jezeli twojej partnerce przeszkadzałoby ze nikogo nie miales, albo tobie ze ona miała - to swiadczy tylko o was, bo albo kogos akceptujesz albo po co ten cyrk. poza tym to jakis medialny szit ze ludzie dziela sie na tych którzy mieli xx partnerow lub zadnego... tak samo z tym, ze kazdy woli doswiadczonych. czy w ogole proboales umawiac sie z kims kto wiesz ze nie byl nigdy z nikim zwiazany? czy juz taka mało doswiadczona nie byłaby wystarczajaca dobra? to pytanie retoryczne.

 

----

DOBRA, JUZ NIC NIE MÓWIE, KOBIETY MYSLA INACZEJ, MOJ BLAD ZE SIE WCIAGNELAM W DYSKUSJE, A JEDYNE CO CHCIALAM TO ZAUWAZYC NA KONSEKWENCJE 1 SEKSU W BURDELU

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

inbvo, jak taki facet pojdzie do burdelu to raz na zawsze straci mozliwosc przezycia tego ze swoja partnerka.potem mozesz miec x partnerek, ale juz zawsze twoja pierwsza bedzie pani, której nawet prawdziwego imienia nie poznasz:P ja jestem kobieta, wiec mysle innymi kategoriami, ale wolalabym nie odbierac sobie tej jedynej szansy. a Nigdy nie masz pewnosci czy nie spotkasz kobiety, z ktora sie zwiazesz. poza tym ja zakładam, ze chetni na 1 seks w burdelu robia to wlasnie z nastawieniem, ze w przyszlosci bedzie im latwiej, wiec chyba zakladaja mozliwosc jakichs zwiazków, bo inaczej po co isc? dlatego trzeba myslec o konsekwencjach. osobiscie facet ktory tak załatwiłby swój 1 raz byłby na ostatnim miejscu u mnie, a bywam wyrozumiala. to po prostu swiadczy o jakiejs niedojrzałosci emocjonalnej albi nie wiem o czym... nieumiejetnosci radzenia spobie z presja.. a wiec i z innymi problemami tym bardziej? co powiesz potem partnerce? to pytanie retoryczne, ale chodzi mi o to, że wlasnie w tym problem, ze bedziesz zyl z kolejną tajemnicą... po co zamienic jedna tajemnice na druga?

 

sorry ze wyszło jakbym chciała konkretnie ciebie przekonac, a mysle ze nie musze, ale juz nie bede poprawiac wypowiedzi do 2 osoby zamiast 3os l.p;p;p

1. Straci możliwość przeżycia z partnerką ale jaka różnica, gdy np. przeżyje nie z prostytutką, tylko z dziewczyną, ona go potem zostawi, a on już pierwszego razu kolejnej nie ofiaruje.

 

2. Wiem że burdel nie pomoże mi w poznaniu kogoś, tylko utrudni.

 

3.Ale z drugiej strony możesz sobie "tej szansy nie odebrać" i jednocześnie wybierając celibat do emerytury. Bo do końca może Ci się nie udać nikogo poderwać. To druga strona medalu.

 

4. A Ty sobie radzisz dobrze z presją? Może jeszcze nie byłaś poddana prawdziwej presji. Bo ja sobie nie radzę, ale nikt nie ma prawa mnie o to oskarżać bo to efekt uwarunkowań z przeszłości, niekoniecznie ode mnie zależnych. Jedni od dziecka żyją w uwielbieniu a drudzy w pogardzie i myślą jak desperaci.

Najpierw jedni ludzie kogoś bez powodu poniżają, a potem inni go krytykują że nie jest pewny siebie. :///

 

5. Nie musisz bo wiem że burdel to nie najlepsze rozwiązanie.

 

 

inbvo każdy z nas daje sobie programować mózg. Jedni w mniejszym stopniu, inni w większym. To się tyczy manipulacji społecznej, wmawiają nam co dobre co złe, jaki wygląd jest zły jaki dobry... wmawiają nam, że bez tego jesteśmy słabi i nic nie znaczymy, a z tym jesteśmy kimś.

Przez takie coś ludzie są naładowani kompleksami i chodzą do psychologow, psychiatrow itp.

czy wierze w Hipnoterapie?? Wiem, że nie wierze w psychologow i psychoterapie.

Masz rację ale na hipnoterapię bym się nie zdecydował. Powiedz, Ty chcesz w ten sposób sobie zaprogramować umysł, żebyś myślał "jestem pewny siebie, przystojny, wartościowy i mam odwagę do każdej zagadać"?

 

-- 18 wrz 2012, 17:46 --

 

millie aha... czyli lepiej być prawiczkiem do konca zycia niż posmakowac seksu chciazby z panną za kase?? Co to za odpowiedź, że nigdy nie wiadomo... ja wiem.

Tak tu nawiązujesz do tego "co powiesz partnerce..." Ty mi zatem odpowiedz, co ona powie mi?? "Kochanie, puszczalam sie jak bylam mlodsza?" Albo "nie jestes moim pierwszym?" Znaleźć dzis dziewice po 20 to cud. Ty jestes wyjątkiem... ale wyjątki potwierdzją reguly.

Wyjątek potwierdza regułę tylko w prawie, a nie w życiu. Ale pytanie zasadne: to nie jest dla faceta komfortowa sytuacja kiedy kobieta jest bardziej doświadczona niż on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek potwierdza regułę tylko w prawie, a nie w życiu. Ale pytanie zasadne: to nie jest dla faceta komfortowa sytuacja kiedy kobieta jest bardziej doświadczona niż on.

No nie jest. Ja czuje sie od razu malo meski dla takiej kobiety.

 

Masz rację ale na hipnoterapię bym się nie zdecydował. Powiedz, Ty chcesz w ten sposób sobie zaprogramować umysł, żebyś myślał "jestem pewny siebie, przystojny, wartościowy i mam odwagę do każdej zagadać"?

To nie jest zaprogrmowanie. To nie dziala w ten sposob. To dziala na tej zasadzie jakbys powtarzal do lustra ze jestes super i tak caly czas az w koncu uwierzysz ze jestes. To jedna z metod zreszta na poprawe samooceny i pewnosci siebie czy innej rzeczy. Hipnoza pozwala to zrobic szybciej i skuteczniej.

 

masz na mysli testosteron? Nie jest tak zle... moj mezczyzna jest po 30stce i ma ochote na seks

Bo to nie jest być albo nie być. Ale to już nie to samo. Najlepsze dawno za nim.

 

millie uciekłaś od odpowiedzi... co ma znaczyć "świadczy to o was"?? Sama zasugerowałaś, że nie sposobałby Ci sie to. O czym to świadczy w twoim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że to faktycznie nie jest dobre jak kobieta jest dużo bardziej doświadczona, bo wtedy ma większe porównanie i facet będzie wypadał blado. Tzn. mam na myśli różnice pomiędzy małym doświadczeniem czy jego brakiem, a dużym doświadczeniem, bo jak facet ma duże doświadczenie, a kobieta bardzo duże to chyba to bez znaczenia.

 

Natomiast w moim wypadku mam wrażenie że brak kontaktów seksualnych mnie dużo bardziej frustruje obecnie, niż jak gdy w ogóle nie miałem doświadczenia. Bo tak jak zagrać w demo fajnej gry, a potem nie mieć możliwości grania w pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak myśle. To już nie to samo. A takim prawiczkom po 30-40 niewiele zostlao lat do tego jak to nazwalas "doskonalenia"...
Przeszłości już nie zmienisz. Nie tylko dziewictwa będę żałował z mojej młodości.

 

 

mi akurat to nie przeszkadza nawet lepiej że jedna osoba wie o co biega w te klocki ;)

 

 

 

 

 

slusznie :great:

Tobie łatwo mówić z wiadomych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja nie ogarniam tego wątku na trzeźwo :D Strasznie zamulacie :P "No i muszę się napić" - jak mawiał Ferdynand Kiepski :D Idę po kolejnego browara, ale Wy sobie nie przeszkadzajcie ;) Kontynuujcie - mimo wszystko będe się starał śledzić temat na bieżąco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takim prawiczkom po 30-40 niewiele zostlao lat do tego jak to nazwalas "doskonalenia"...

 

Jak sa tepi to moze i tak.. normalnie facet szybko ogarnia i uczy sie swojej partnerki

 

Tobie łatwo mówić z wiadomych przyczyn.

:D eee jakich wiadomych bo ja niedomyslna jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

millie uciekłaś od odpowiedzi... co ma znaczyć "świadczy to o was"?? Sama zasugerowałaś, że nie sposobałby Ci sie to. O czym to świadczy w twoim przypadku?

 

chodziło mi o to, że dużo łatwiej jest zaakceptować, że ktoś miał kogoś przede mną albo właśnie nie miał zupełnie nikogo, niż fakt, że podjął decyzje o burdelu. bo takim wypadku to już nie chodzi tylko o to z jaka panną uprawiałeś seks pierwszy raz i gdzie, ale tez o to dlaczego podjąłeś taką przepraszam ale jak dla mnie dramatyczną decyzję. jakie motywy kierują takimi ludźmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

millie uciekłaś od odpowiedzi... co ma znaczyć "świadczy to o was"?? Sama zasugerowałaś, że nie sposobałby Ci sie to. O czym to świadczy w twoim przypadku?

 

chodziło mi o to, że dużo łatwiej jest zaakceptować, że ktoś miał kogoś przede mną albo właśnie nie miał zupełnie nikogo, niż fakt, że podjął decyzje o burdelu. bo takim wypadku to już nie chodzi tylko o to z jaka panną uprawiałeś seks pierwszy raz i gdzie, ale tez o to dlaczego podjąłeś taką przepraszam ale jak dla mnie dramatyczną decyzję. jakie motywy kierują takimi ludźmi...

 

Takie, ze boją się zawsze bedą sami...

Takie, że wszyscy już są PO a taka osoba jeszcze nie...

Takie. że lata lecą, ochota na seks opada, uroda przemija

Takie, że mają potrzeby seksualne

Takie, że dziewczyny ich wyśmiewają jak są prawiczkami...

Takie, że to wstydzą sie być prawiczkiem w jaimś tam wieku...

i wiele wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×