Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypadek ;(


Negatywnyy

Rekomendowane odpowiedzi

Negatywnyy,

samo Ci raczej nie przejdzie, nie łudź się, natomiast istnieje wielkie prawdopodobieństwo,ze ci się pogorszy, także do lekarza a wstydzić się czego, tego ,że chcesz sobie pomóc, wstydzić to się raczej trzeba złych rzeczy a pomoc sobie samemu to dobra rzecz, także idź i napisz nam jak było i co Ci lekarz powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem i zanim zdecyduję się na jakieś poważniejsze kroki chciałabym się dowiedzieć co o tym sądzicie.

Otóż rok temu przeżyłam ciężki wypadek samochodowy. Byłam kierowcą ale jako jedyna nie odniosłam żadnych zewnętrznych obrażeń. 4 moich przyjaciół otarła się o śmierć i bardzo długo do siebie dochodzili. Teraz jest już wszystko w porządku. Mój problem jest taki że od tamtego czasu praktycznie cały czas śni mi się ten sam sen: wypadek samochodowy. Za każdym razem dzieję się to w inny sposób, jednak finał jest taki sam, zakręt, turbulencje i dachowanie. Zawsze wtedy budzę się przerażona i zlana potem.Zdarza się że w ciągu nocy wypadek śni mi się więcej niż raz. Na odzień staram się nie myśleć o przeszłości i o tym wypadku ale widać podświadomość nie daje mi spokoju. Myślicie że powinnam się zgłosić do jakiegoś lekarza ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok to sporo czasu i wydaje mi się, że nadal o tym myślisz, skoro cały czas o tym śnisz. Być może to poczucie winy, bo Ty byłaś kierowcą pojazdu, więc możesz odczuwać odpowiedzialność. A sen to odzwierciedlenie lęku, że w przyszłości sytuacja się powtórzy. Jednak są to luźne rozważania. Jaki jest teraz Twój stosunek do prowadzenia samochodu? Rozmawiałaś ze swoimi przyjaciółmi o wypadku? Według mnie powinnaś zobaczyć się ze specjalistą i uporać się ze snami. Bezpłatną pomoc (zdiagnozowanie, terapie) oferuje program TRAKT----> http://www.wypadki-drogowe.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×