Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, kurwa. właśnie przeczytałam wszystko. to żeś zjebał sprawę. ;/;/;/;/ szkoda że temat już zamknięty. ze względu na Ize powstrzymam się od komentarza większego.

 

Iza, trzymaj się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, to jak wiesz to skończ ten jebany temat bo każdym postem sprawiasz jej ból. ;/ chociaż miej na tyle kultury jeśli naprawdę ci zależy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, wiesz, w całej tej szopce, jaka urządziłeś, nie została wspomniana zasadnicza kwestia - jakim Ty musisz być człowiekiem, skoro w tak ciężkich dla swej ukochanej chwilach nie byłeś przy niej, nie wspierałeś jej, nie pofatygowałeś się na pogrzeb jej dziadka. Siedziałeś wygodnie w domu i nalegałeś, by w tak ciężkim okresie jeszcze kursowała do swego księcia z bajki - bo się nie daj boże obrazi. Całe to zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki, mam nadzieję, że Iza już do Ciebie nie wróci - bo szkoda, żeby taka fajna dziewczyna marnowała czas z takim typem.

Tyle ode mnie - przepraszam, że ciągnę zamknięty temat, chciałam tylko wyrazić swe zdanie i tylko tutaj była taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, ja nie jestem zła. smutno mi, jak ludzie się ze sobą kłócą, rozstają, jak ktoś jest samotny, rozczarowany, cierpi. wczoraj poczułam złość, choć przecież sprawa mnie nie dotyczy, ale wiem jak to jest jak ktoś kogoś rani. ale nie bij się w piersi. obiektywnie, nikt nie jest idealny, a prawda/wina leży zawsze pośrodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, wiesz, w całej tej szopce, jaka urządziłeś, nie została wspomniana zasadnicza kwestia - jakim Ty musisz być człowiekiem, skoro w tak ciężkich dla swej ukochanej chwilach nie byłeś przy niej, nie wspierałeś jej, nie pofatygowałeś się na pogrzeb jej dziadka. Siedziałeś wygodnie w domu i nalegałeś, by w tak ciężkim okresie jeszcze kursowała do swego księcia z bajki - bo się nie daj boże obrazi. Całe to zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki, mam nadzieję, że Iza już do Ciebie nie wróci - bo szkoda, żeby taka fajna dziewczyna marnowała czas z takim typem.

Tyle ode mnie - przepraszam, że ciągnę zamknięty temat, chciałam tylko wyrazić swe zdanie i tylko tutaj była taka możliwość.

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu już spokój ,to że popełnił błąd .

to że coś zjebał to nie powód ,żeby zbierać wieś

z widłami i pochodniami . On doskonale wie co zrobił zle .

I mówi o tym głośno ,to już coś .

 

Dariusz_wawa,

a Twój ostatni post ,po prostu jest złośliwy i jak bym był zielony to bym go nagrodził .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×