Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam przyjaciół, oni wspierają, ale nie rozumieją... Jak im opisuję tą czarną dziurę w którą wpadam, ciemnośc która mnie otacza, to mówią: "oj, Anula, nie wiem jak Ci pomóc, ale będzie dobrze, zobaczysz." Dlatego też jestem wdzięczna za Internet, a szczególnie za to forum.

Wiecie, że są oganizowane spotkania forumowiczów w realu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że tak będzie, musiałam to powiedzieć, a oni "a tam depresja" pojedziesz na działkę powyrywasz zielsko i przejdzie depresja, oczywiście wszystko moja wina, bo za dużo paliłam, za dużo siedziałam przy komputerze i w ogóle moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare miesięcy temu przestałam chodzić na terapie bo wydawało mi się że tak będzie lepiej... że terapeuta jest do niczego bo jak mam chodzić tylko po to żeby się wygadać to szkoda czasu, wygadać się mogę gdzie indziej... a teraz od paru dni mój stan sie pogarsza i czuję że czegos mi brakuje...

Od 3 dni non stop płaczę... przestaje na moment a za chwilę znów mam łzy w oczach... Nie chcę tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że tak będzie, musiałam to powiedzieć, a oni "a tam depresja" pojedziesz na działkę powyrywasz zielsko i przejdzie depresja, oczywiście wszystko moja wina, bo za dużo paliłam, za dużo siedziałam przy komputerze i w ogóle moja wina.

 

Wysiłek fizyczny pozytywnie wpływa na nasrtój, gorzej gdy nie ma się na nic siły...Palenie fajek według Twoich rodziców powoduje depresję? To wszystko jasne, już wiem czemu znowu jestem chora. ;)

Próbowałaś wytłumaczyc, że depresja to choroba, jak rak czy inne świństwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.sklepna5.pl/kat/1/ziola-na-nerwice.html

Proszę mi znajoma poleciła kiedyś właśnie naturalna metodę wyleczenia

i pomogło juz od roku pracuje wychodzę z domu jest ok nie biorę żadnych tabletek które ogłupiają a pije tylko Specjalne Zdrowe Naturalne herbatki

Polecam porostu jestem szczęśliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przyjaciół, oni wspierają, ale nie rozumieją... Jak im opisuję tą czarną dziurę w którą wpadam, ciemnośc która mnie otacza, to mówią: "oj, Anula, nie wiem jak Ci pomóc, ale będzie dobrze, zobaczysz." Dlatego też jestem wdzięczna za Internet, a szczególnie za to forum.

Wiecie, że są oganizowane spotkania forumowiczów w realu?

 

Mi mówią dokłądnie to samo, nawet mamy tak samo na imię :).

 

O, naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja mieszkam z dziadkami, a oni nie rozumieją, że człowiek w ogóle ma coś takiego jak nerwy, nie ma prawa mieć podwyższonego głosu, nie ma prawa płakać, nie uznają czegoś takiego jak depresja, wg nich teraz każdy ma depresję, próbowałam im tłumaczyć, ale oni nie rozumieją. wiecie przez ile lat ja robiłam dobrą minę do złej gry i starałam się jakoś z tym funkcjonować, właśnie dlatego zaczęłam palić, bo już nie byłam w stanie, a papierosy mi pomagają, wiecie, ja się nie migam, nawet im gorzej się czuję tym więcej staram się robić, tylko już nie daję rady, ciężko mi się odzywać, odpowiadać, dziś byłam na zakupach znowu masakra, ja jestem w takim stanie i to wszystko tak boli to życie że nie ma nadziei na lepiej, nie chcę żyć... straszne to wszystko, oni po prostu nie chcą widzieć moich trzęsących się rąk, moich zagryzanych warg żeby nie zapłakać, tego, że muszę wysilać całą siłę woli, żeby zrozumieć co do mnie mówią, żeby zapamiętać co mam kupić, jak czegoś zapomnę, czy nie usłyszę to babcia mówi, że "jaki ja mam mózg", a najgorsze, że z tego wszystkiego nie ma wyjścia, mam się w końcu odważyć i podciąć sobie te żyły? ale tego nie zrobię, jestem potrzebna swojej siostrze i tylko ona mnie jeszcze trzyma przy życiu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galazka_jabloni mi też papierosy pomagaja, nawet przestałam się ukrywac przed rodzicami. Też byłam na zakupach, jakoś tak się stresowałam, że uciekłam. Dziadkowie mogą nie rozumiec, oni są z innego pokolenia, wojna itd, a jak układa Ci się z rodzicami? Jest coś co kochasz robic tak bardzo, że osłabia odrobinę pragnienie smierci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeśli chodzi o rodziców to...... niewesoła sprawa..... ale siostra mnie trzyma przy życiu i dla niej będę się leczyć, nawet otworzę się przed tym psychiatrą i psychologiem... to wszystko jest tak skomplikowane... a z dziadkami ja potrafię to zrozumieć, że oni tego nie rozumieją i nawet ich rozumiem, tylko wiesz to wszystko jest strasznie trudne do przetrzymania, ja nawet nie mam swojego pokoju, i wiesz jak oni są w domu to muszę cały czas udawać żeby nie słuchać dziwnych komentarzy, a przecież cały czas się z nimi kłócić też nie mogę bo za dużo mnie to kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat. Większość ludzi jest tu starsza. Czuję się trochę jak dziewczynka, która coś wymyśla.

Moja mama uważa, że powinnam się spotykać z pozytywnymi ludźmi bez problemów, nie tylko z ludzi z oddziału. A spotkam się w 95% z nimi, jeśli w ogóle.

No teoretycznie nie muszą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 dzień mojej walki z nawrotem nerwicy! Kurde- w końcu musi się skończyć! Ja chce normalnie postrzegac rzeczywistość!!! :D Ale będzie dobrze, musi być dobrze, to nie jest śmiertelna choroba, a co cie nie zabije, to wzmocni - nawet dusze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×