Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
smutnaona

czy to jest normalne?

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wsciekla i zarazem bardzo smutna..niedawno wykryli na moich kobiecych sprawach narosl: 1.2 cm (ona mnie boli i sprawia trdnosci kiedy sie poruszam)dzisiaj ide do lekarza,jestem wystraszona;((zwyczajnie boje sie,chcialabym zeby moj maz byl ze mna niestety nie bedzie go bo ma szkole..szkola jest wazniejsza odemnie...to nic ze jestem chora i go potrzebuje..przeciez nie mozna zawalic wykladow;(( :why: dlaczego z tym wszystkim musze byc sama?skad mam na to wszystko brac sile?:(((odkad maz rozpoczal szkole (4 lata temu)szkola jest numerem (najwazniejszym) 1 w naszej rodzinie ;(((ja jestem gdzies tam z tylu:((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No uwazam ze powinien cie wspierać,co innego gdyby pracował,pracodawcy zle patrza na zwolnienia ale wykłady z tego co wiem to studenci tez w włanej woli opuszczaja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie najbardziej boli ze z tym wszystkim od zawsze jestem sama:((opuszczona... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odzawsze...masz na myśli początek związku czy stało się to w momencie przyznania sie do zdrady? mimo wszystko uwazam ze człowiek w zwiazku nie powinien być samotny,samotnoc w związku to strasznie bolesna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie nie od zdrady to bylo juz wczesniej-odkad rozpoczal szkole 4 lat temu,licza sie szkola,dobre stopnie..a ja sobie poradze...i staje sie tym wszystkim coraz bardziej zalamana;((jego troska o mnie sprowadza sie tylko do zapytania sie"jak sie czuje":(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

smutnaona pogadaj znim na spokojnie i powiedz mu co czujesz, nie placzem lecz slowami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie takie chwile przypominaja mi dlaczego go zdradzilam:(((on wie ze jest jedyna moja bliska osoba oprocz niego nie mam nikogo:((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy na pytanie jak sie czujesz odpowiadasz szczerze? kolejnym razem mu powiedz czuje sie zle bo...i na spokojnie powiedz mu czego oczekujesz od niego ,moze załapie ze zwyczajnie ci go brak jako osoby bliskiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi