Skocz do zawartości
Nerwica.com

zazdrość


lolitka83

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem tu po raz pierwszy, ale już nie daje rady sobie sama ze sobą - szukam pomocy, chodziłam nawet jakiś czas na terapie do psychologa ale to nie wiem czy mi pomogło.Mam problem z zazdrością wiem ze wynika to z własnej niskiej samooceny ale nie wiem jak sobie z tym poradzić, niby nie mam kompleksów mam prawie 30 lat jestem po jednym porodzie do wagi wróciłam po walce:)ale ważę 55kg wiec nie powinnam narzekać, inne rzeczy w moim ciele może mi przeszkadzają ale największym moim kłopotem jest cera i to mój największy kompleks wydaje mi się ze każda laska jaka mijam jest ładniejsza ma ładniejsza twarz taka gładką a ja ciągle jakieś syfy:( wogóle mam chora fazę a że fajniej ubrana na pewno mojemu bardziej się podoba, a że ma ładniejsze włosy i jak bym miała kase to też bym wyglądała tak dobrze bo byłoby mnie stac dbac o siebie bardziej, kazdą niemal dupe uwazam za kogos lepszego od siebie, u siebie widze tylko wady nawet jak mam dni ze mówie sobie ale jestem fajna bo ładniej wygladam tzn mam mniej syfów to za kilka dni znów mam krosty i znów dół na maxa:(czy jest szansa ze cos sie da zrobic zebym nie oszalała całkiem, robie sceny zazdrości mojemu i boje sie ze wkoncu mnie zostawi, on mi mówi ze jestem dla niego piekna i wogóle ale jak ryje mu beret tak sam od siebie nie potrafi przyjasc przytulic czy powiedziec cos miłego, co ja mam robic???POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj u dermatologa byłas?może warto zacząć to leczyć,co do zazdrosci powinnaś chodzić do psychoterapeuty inaczej mozesz zniszczyć swój związek..moźe oboje wybralibyście się na terapie?jeżeli to możliwe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×