Skocz do zawartości
Nerwica.com

Naturalne produkty, które poprawiają samopoczucie


Rekomendowane odpowiedzi

www.vilcacora.biotelax.pl/maca.php

Korzeń roślina ,nie wiem czy mogę to łączyć z antydepami? bo to chyba IMAO to cale Maca chciałabym to na pamięć konsentracje,pobudzenie psychoruchowe

 

-- 26 lip 2012, 14:13 --

 

A tu link o interakcjach z antydepamiwww.panacea.pl/articles.php?id=3703

I tam jest ta roślina na A przeczytaj proszę

 

I tak najbardziej interesowała by mnie rhadiola rossea Arktyczny korzen/syberyjski korzeń,ale to nieodwracalne IMAO A i B ta rhadiola.Lekarza się pytałam nic nie słyszał o rhadioli i powiedział ,ze mogę brać na własną odpowiedzialność,a jednak boje się zespołu serotoninowego Wykończony proszę błagam o opinie,czy mogę łączyć z lekami?

Life is brutal!

 

Wenlafaxyna 225mg

Mirtazapina 45mg

Propranolol 20 - 40mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metylo czasem też na depresję przepisują, a sam piracetam może powodować nerwicę/depresję u zdrowych ludzi.

 

 

Nowotwory, depresja, metylofenidat

 

opublikowano: 30-06-2012

 

 

 

 

Fot. ojoimages

Metylofenidat znacznie częściej pomaga niż placebo.

Depresja u pacjentów z zaawansowanymi nowotworami jest leczona m.in. za pomocą leku o nazwie metylofenidat. Alvaro Sanz ze Szpitala Uniwersyteckiego Rio Hortegi w Valladolid (Hiszpania) i współpracownicy przeprowadzili niedawno badania z udziałem kilkudziesięciu takich chorych.

Jak podano w internetowym wydaniu czasopisma „BMJ Supportive & Palliative Care” z 31 maja, złagodzenia objawów depresji zdeklarowało 45 procent pacjentów otrzymujących metylofenidat i 26 przyjmujących placebo (nie mającą wpływu na stan zdrowia substancję „udającą” ten lek). Obydwie grupy doznały podobnego nasilenia skutków ubocznych.

Autor opracowania: Piotr Malik

Źródło tekstu: BMJ Support Palliat Care doi:10.1136/bmjspcare-2011-000093

Adres www źródła: spcare.bmj.com/content/early/2012/06/08/bmjspcare-2011-000093.abstract

Tagi: onkologia nowotwory depresja psychoonkologia farmakoterapia

 

 

Wykończony widać ,że znasz się w temacie ,nawet gdy jest on niekonwekcjonalny i nieschematyczny.Brawo :brawo:

 

-- 26 lip 2012, 16:15 --

 

Panie i Panowie ,a słyszeliście ,może nawet ktoś testował KETONY MALINOWE. Podobnież bardzo konkretna rzecz na noradrenalinę. Bardzo skuteczne w odchudzaniu( tak tylko czytałem). Myślę ,że warto spróbować.Już można to zdobyć w Polsce.

Pozdro.

>>>  Przyjdzie śmierć i będzie miała Twoje Oczy  >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashwagandha www.ashwagandha.pl

 

-- 26 lip 2012, 16:00 --

 

Kalebx3, nie mam raka,o Metylo mogę zapomnieć,nawet nie będę pytać lekarza ,bo mnie jeszcze z gabinetu wywali...Tylko ten piracetam i piracetam,największe g... jak dla mnie A inne leki to tylko na Aldzhaimera-tak mi powiedział mój lekarz,jak go spytałam,dlaczego wszyscy lekarze dają mi piracetam.

Na Modafinil mnie nie stać.. i nikt mi go i tak nie przepisze!

Life is brutal!

 

Wenlafaxyna 225mg

Mirtazapina 45mg

Propranolol 20 - 40mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytrynka84 nie ma chyba w tym zielsku nic nadzwyczajnego, chyba nie da wielkiej różnicy nie znalazłem wzmianki, żeby zawierała I MAO

naturalne, ani podobne substancje, zdrowo się odżywiając i uzupełniając witaminy, będziesz mieć ten sam efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak moze poracetam wywolac nerwice/depresje chyba jak sie po prostu przesadzi z dawka, to wtedy nawet zwykla kawa moze cos wywolac

ketony malinowy - jesli maja cokolwiek wspolnego z prawdziwymi malinami to jestem zainteresowana, nawet bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki - czy u kogoś z Was po rhodioli występuje chudnięcie? czy to w ogóle możliwe, żeby różeniec powodował spadek wagi?

"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

 

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

 

Helen Keller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też rhadiola pomogła,ale z lekami nie powinno się łączyć,lekarze nie wiedza czy można łączyć z antydepami,bo nie znają albo korzenia,albo interakcji z lekami?!

Po raz pierwszy jakieś ziele mi pomogło,a tu taki klops :( Chodzi mi o poprawę ,pamięci i koncentracji,chęci do działania,mam Full nauki i totalny brak siły i możliwości skupienia się :( Brałam juz lecytynę,zen-szen,Ginko i nic nie dało:( Łączyć się boje z antydepami ze względu na tzn przełom nadcisnieniowy,a dalej zespół serotoninowy też się boje,jednak za bardzo lekliwa jestem,żeby łączyć i ryzykować :( i sama na siebie jestem wkurw... :? ,ze przez ten lęk i hipochondrie,nie potrafię zaryzykować Pierwszy raz przyszło mi do głowy,czy by nie rzucić syntetykow na rzecz korzenia?

Nigdy żadne zioła na mnie nie działały i zawsze byłam bardzo sceptyczna co do jakiegokolwiek działania ziół A tu takie zaskoczenie po tej rhadioli

what_a_feeling, będziesz próbować korzenia? bierzesz jakieś leki antydepr. ?

Life is brutal!

 

Wenlafaxyna 225mg

Mirtazapina 45mg

Propranolol 20 - 40mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu rzuciłem psychotropy (po kilku latach brania), moja nerwica nabrała rozpędu w związku z tym.

Nadmieniam że chodzę na psychoterapię. Czy znacie jakieś leki najlepiej ziołowe,nieziołowe bez recepty też mogą być

które złagodziły by objawy somatyczne, od jakiegoś czasu biorę extraspasmine, magnez, próbowałem

labofarmu niestety prawie bez skutków.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, magnez zależy jaki bierzesz musi być dobrze przyswajalny,mniej wazna jest dawka z tańszych i podobno dobrych Olimp chela-mag b6

z drogich magne b6 -B drogi ,ale naprawdę skuteczny,działa antystresowo,ogólnie lepiej się czułam,wieksza odporność na stres Mnie tabl z labofarmu trocze pomagały

Mam pomysł zaloguj się naportalu aptek dbam o zdrowie,po zalogowaniu można bezpłatnie zadać pytanie lekarzowi lub farmaceucie,wypełniając formularz lub dzwoniąc pod bezpl. infolinie

Opisz co i jak i i poproś o wskazanie konkretnego preparatu powinni Ci pomoc ja tak robię ,zadaje pytanie na doz i mi zawsze odpowiadają jestem zadowolona z ich porad.

 

-- 09 sie 2012, 19:47 --

 

Ltryptofan może by Tobie pomógł,jak nie bierzesz żadnych syntetycznych antydepresantow.

Life is brutal!

 

Wenlafaxyna 225mg

Mirtazapina 45mg

Propranolol 20 - 40mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę Chela-Mag B6 od kilku miesięcy polecam go, teraz biorę też Vita-min plus także z Olimpu

'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '

M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę Chela-Mag B6 od kilku miesięcy polecam go, teraz biorę też Vita-min plus także z Olimpu

Ja polecam przy magnezie pić dużo soku pomidorowego lub zażywać aspargin zamiast zwykłego magnezu, ponieważ gdy się zażywa magnez to poziom potasu spada a to może powodować objawy podobne do niedoboru magnezu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się suplementuje magnezem należy po dwoch godzinach łyknąć potas i wapń.Jak kogoś to interesuje niech wejdzie na jakieś forum weganów oni wszystko wytłumaczyli po co i dlaczego.

"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham

Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam

Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy

Rośnie w siłę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogły komuś kwasy tłuszczowe omega 3?

Czy pomogły ? Ale na co ?

Podobnież Wszyscy piszą o ich wręcz zbawiennym super działaniu. Na wszystko. Najlepiej zapytać o to Eskimosów , którzy suplementują się tym jedząc dużo tłustych ryb. Najmniejszy odsetek zawałów , depresja raczej niska w ogólnej populacji i dziesiątki innych rzeczy.

Osobiście wcinam te Omega . A co mi tam , kupiłem w promocji to żrę ,a i całej Rodzince wpycham do buzi. Zauważyłem po tym częstsze krwawienia z nosa . Może nie tak uciążliwe ,ale jednak. Na krwawienia owe kupiłem sobie witaminę K. I jakoś leci kabarecik...

Pozdrawiam. Chyba zawał już mi nie grozi :lol:

>>>  Przyjdzie śmierć i będzie miała Twoje Oczy  >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depas GABA od razu sobie odpuść ,bo nie poczujesz NIC . To nie ma mocy przeniknąć bariery krew - mózg, reszta to tylko kit i reklama. Phenibut zaś jest ciekawy ( ale drogi i raczej nie warty tych pieniędzy). Fakt , szybko przyjemnie wycisza i daje pewien luzik ( zależny od dawki, a te muszą być ponad 500mg , bo mniej to raczej dupa blada z dobrego samopoczucia). Bardzo szybko , bo praktycznie z dnia na dzień kosmicznie rośnie tolerka. Osobiście po przetestowaniu odradzam,,,no może jakby było ze trzy razy tańszy , to ewentualnie, ale tak jak jest to jestem na nie.

Nara. To chyba jest nie tylko dla kulturystów...psychicznych :D

>>>  Przyjdzie śmierć i będzie miała Twoje Oczy  >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie dwa op Euphorianu (różaniec górski).Biore dwie tabletki dwa razy dziennie.Da się wyczuć działanie.Różaniec jest inhibitorem MAO A i B oraz oddziałuje na układ opioidowy (beta-endorfiny).Słowem-bardzo ciekawy specyfik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×