Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

petruszka30, najgorszy ból to chyba jak Ci płuco wytną. Na praktykach miałem taką znajomą panią, nawet dotknięcie mocniejsze palcem np. w plecy po tej stronie ją bolało w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, huh?

Wspomnienia... dobre wspomnienia, mam ich tyle, "co kot napłakał", na szczęście złych również brak...

niema to jak robić sobie psychologiczny syf w głowie na własne życzenie :roll:

kurwa mać.

Thazek, W jakim nieludzkim zakładzie robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, już nie. wielki tydzień się skończył... jednak wpadłam w błędne koło. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki w ręku późnym wieczorem, ale... ale gdy już otworzę jakikolwiek podręcznik, ryczę jak najęta. nie śpię po nocach i chodzę jak zombiak. nawet nauczyciele widzą, jak mimowolnie zamykam oczy i szukam snu. to chooore :roll:

nie rozumiem się zupełnie.

wiem tylko, że jutro mam Kangura (konkurs matematyczny) - zależy mi na nim w tym roku, jak nigdy dotąd...

 

-- 14 mar 2012, 20:36 --

 

arhol, no ale chyba jednak jakieś tam masz? Jakieś dobre? Ja aktualnie mało pamiętam ze swojego życia, ale jest pewna dziedzina, w której pamiętam dość dużo... i pomimo, że prawie wcale nie dotykało to mnie, pamiętam jak się cieszyłam, płakałam z radości, skakałam przez cały tydzień i łaziłam z cyckami do przodu, tak byłam dumna :lol: trzeba szukać takich wspomnień, które powtarzane w kółko nadal cieszą - u każdego takie się znajdą... choćby te wyrobione w wieku 6 lat, ale jednak coś... musi być coś, co powoduje banana na twarzy. musi...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, muszę brzuchol zgubić. To taki dzienny rytuał. Wprowadziłam zdrowe odżywianie i cwiczenia. Choc nie powiem i zgrzeszyć mi się zdarza :P

 

Vett, rozmawiałaś z rodzicami? naciskałaś na psychologa? prędzej czy później nauczyciele zareagują odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, czy dobre... nie wiem, nie doświadczyłem nigdy patologii, czy jakichś krzywd, czasem wracam wspomnieniami... ale cóż, w zasadzie to zawsze wygląda tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, to jest nas coraz więcej :mrgreen:

 

ja pod koniec roku zajebista fajna dziewczyna będę i mnie nie poznacie :P

 

Vett,

przytulać :shock: no ta na pewno problemy się rozejdą.

 

-- 14 mar 2012, 20:51 --

 

dominika92, Twój mężczyzna zdecydowanie powinien zamknąć Ci usta pocałunkiem, spojrzeć w oczy i powiedzieć "będzie dobrze maleńka" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×