Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, za lat świetności (czytaj. zdrowia psycho-somatyczno-neurologicznego :P) też jedynie na alko (czasem fajkach) żem jechał ;) Nawet marihuany "bez zaciągania się" nie paliłem :P No ale od dawna mam wyjebane, bo co mi z tego nędznego żywota pozostało ? Czasem trzeba zafundować sobie odrobinę wytchnienia, tak coby już kompletnie nie zwariować ;)

 

Wiesz, na jakiś czas krystalizujesz swoj zdepersonalizowany konstrukt osobowy, wygładzasz ową na co dzień zderealizowaną "rzeczywiostość", się "odwarzywiasz ... itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, nie mam tego w domu :D lampa hps 600 i wszystkie sztuki to automaty, tak wiec lecisz foto 18/24 i nie ma bata, musza zakwitnac.

wczesniej glebowałem je LST ale to byly feminizowane i rosły w hooj duze do trzech miechów na wegu a te teraz to max trzy miechy i kosa :D

po kablach, nie ale srebro było grane w 99roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, wiesz, ja staram się całkiem "nie popłynąć", dopóki nie będę miał do tego warunków - czyt. komfort ćpania ;) Boże, dzięki Ci za hyperreal, także najpewniej żadnego zanieczyszczonego gówna od dila kupować nigdy nie będe musiał :P

 

Załatwi się odczynniki, to pokombinuje się z ekstrahowaniem morfiny z aptecznych tabletek i jej acetylacją, a za jakiś czas, jak już przyjdzie sezon, to może i ze słomy makowej się według jakiegoś przepisu z Farmakopei samemu czystego produkta wytworzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×