Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

maciey, odkąd wiem, że jesteś w tym samym chvjowością przesiąkniętym stanie i skurvysynine też po części na nielegalu łykasz darze cie szacunkiem, takim jakim darzy się kurvę z zamkniętego burdelu powracającą z musu na ścieżkę świętości :D chciałam kołysankę po francusku usłyszeć, tyle w temacie, bo depakina nie ścina z nóżek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, oj...trochę jeszcze pewnie mętnej wody w Bałtyku upłynie,nim to nastąpi D:

na_leśnik, nic nie jest wieczne Judas priest D:

GMan, nie zabiliśmy Jezusa,wyjechał do Las Vegas,a na przybitke i pod zaklęcie wskrzeszenia nekromantów poszedł jakiś nieogolony chłop z targu co kozami handlował .

 

That's all felas,teraz przetrwać dzień albo pożreć wiadro gwoździ,powodzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, oj...trochę jeszcze pewnie mętnej wody w Bałtyku upłynie,nim to nastąpi D:

na_leśnik, nic nie jest wieczne Judas priest D:

GMan, nie zabiliśmy Jezusa,wyjechał do Las Vegas,a na przybitke i pod zaklęcie wskrzeszenia nekromantów poszedł jakiś nieogolony chłop z targu co kozami handlował .

 

That's all felas,teraz przetrwać dzień albo pożreć wiadro gwoździ,powodzenia .

 

Nie tłumacz się, Las Vegas nie istnieje, Jezus jest martwy, a ja jestem niechcianym dzieckiem żydomasonerii. Czytałem wasze pamiętniki, wiem wszystko. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wrocilem z pogawedki na parkingu. Jest tu kto?

 

-- 29 kwi 2014, 03:14 --

 

macieywwa, Maciek na jakis sprzecie latasz?

Jestem jeszcze w posiadaniu Gixery k6 , moto zadatkowane a nowy właściciel /boze miej go w swojej opiece, tym bardziej ze bedzie to jego pierwsze moto a gostek ma 23 lata i siano zamiast mozgu/ załatwia kredyt...wiec powinienem odpisac ze latałem..ten sezon ze wzgledów zdrowotnych musze odpuścić ale w przyszłym roku jak dożyje moze skusze sie na cos wygodniejszego w długie trasy moze vfr800 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://maryen.wrzuta.pl/audio/2vZZsSoVAxh/05_gondolin_zdradzony

 

"Padają hufce, ginie kwiat rycerstwa, pod Balrogów biczami, w orków czarnych rękach ...

Na nic czyny chwalebne, na nic zrywy męstwa, pęka stal gondolińska w smoków ostrych zębach ..."

 

"Biała wieża runęła, fontanny splugawione, nadzieja w ogniu zginęła i miasto wojną strawione !"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Kiedy swego czasu grałem na kompie w "WP - Powrót Króla". przypomina mi się misja, polegająca na tym, że wraz z dziesiątkami dzielnych gondorskich gwardzistów, osłanialiśmy ewakuację kilkuset dzieci i niewiast, a wszędzie od zajebania bojowych trolli, okrków i urukhaiów ... :D - chciałbym zginąć w podobnych okolicznościach :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×