Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, mocno powiedziane, ale chyba prawdziwe. A jak spisz ostatnio u mnie sie unormowalo. Zasypiam nad ranem i śpię do 15 ale praktycznie codziennie zasypiam. Jak to wygglada u Ciebie? Pamietam, że kiedys jak rozmawialiśmy to napisaleś, że właśnie zaczynasz sobie robić śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, roznie z snem zalezy od humoru i co w dzien robilem , naprawde bardzo roznie teraz wale druga melise z 4 torebek i nic nie chce sie spac moze dlatego ze duzo fajurkow dzis wypalilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w liceum chciałem byc wytrawnym melanzownikiem :) a moje imprezy i towarzycho coraz bardziej przypominały melinowanie zulowanie ,i co moge napierdalac sajko posty i plakac do podusi albo sie uchlewac jak swinia bez umiaru i latac z obszczana nogawa po osiedlu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, a co francuski pudelek nie moze sie zakochac w cudnej trumience i zalozyc z nia rodzinki ??? co wtedy by juz nie bylo fajnie bo pisac jebnietych postow by nie mozna po nocach bo rano do tyry trzeba zeby trojke pociech utrzymac z pracy kasjera w tesco :) life is brutal

 

-- 27 kwi 2014, 00:50 --

 

wieslawpas, ja jestem upierdliwy głupi nieprzewidywalny, agresor rzadko ale wtedy to już wogole w bani odjezdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, A tam zaraz praca kasjera w tesco, wiesz wazne jest coby miec jakies kwalifikacje zeby placili za nie ze 3000 zł i idzie przeżyć. A to wystarczy znac angielski i obsługe komputera. Pożniej idziesz jako asysyten kogośtam i mo jakims czasie mozesz być managerem ot i cała ścieżka kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×