Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, ja sie bujam po lekarzach od roku, a na co mnie niby leczą? Podobnooooo Chad :roll: Ale pierwsza lekarka twierdzila, ze to nerwica lekowa wiec ile lekarzy tyle uslyszysz diagnoz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, myślę, że polatałbyś trochę po psychiatrach, to któryś by pewnie w końcu znalazł u Ciebie coś miłego :D Ja tu czytam na forum, że ludzie jakieś testy psychologiczne rozwiązywali i chujemujedzikiewęże, a ja nic. Wlazłam do gabinetu, glebłam z dupskiem, pogadalimy, bum bum diagnoza, zestaw prochów, kthxbai. I tak kilka razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, kiedyś dostałam leki, nie wiadomo na co, nie wiadomo po co, równie dobrze mogłabym skończyć jak w Wyspie Tajemnic z DiCaprio, czytam ulotkę, zaburzenia osobowości, say what. Później okazało się, że błędne. Ale teraz na czysto, nic nie biorę, tylko terapia, póki co styka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ja wierzę, bo trafiłam na dobrego specjalistę. Tzn. wierzyć to też kiepskie słowo, bo potrzebowałam akurat kogoś, kto pomoże mi ten burdel umysłowy jakoś ogarnąć, poukładać, uporać się z pewnymi rzeczami i te pe i te de. No i funkcję spełnił. :) U mnie nerwica ma największe żniwo, kiedy jestem na życiowych zakrętach i atakuje razem z silnym stanem depresyjnym, więc mam w sumie przesrane od jakiegoś czasu :D Ale jedziem z koksem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×