Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, no własnie niczym Haniu :D Zrobiłam do niego za to polewę czekoladową:)

 

-- 06 sie 2013, 19:54 --

 

no i jest z owocami i to suszonymi, więc one dają trochę smaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, za wódżitsu , to doszłoby do publicznej egzekucji :P

kafka, poprzedni , to też Sherlock Holmes , tylko , że w nowszej wersji :D

Snejana, to było mnie nie męczyć o nową pralkę :P ten Holmes wygląda lepiej :P na szczęście nie , po prostu myślałem o wypłacie i zapomniałem o stopniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nieważne , nie została kupiona dla ozdoby :P siostra nie chce Sherlocka , tylko Roberta :P czepiali się o jakieś pierdoły , spóżnienia do pracy kilkuminutowe , brak profesjonalizmu i zaangażowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ale... musze sie do czegoś przyznać.. ja też nie umiem obslugiwać pralki :( niee, po prostu przyzwyczaiłam sie do tamtego awataru :P haha, czyli może chcieli na brata miejsce zatrudnić siostrzeńca menadzera albo zaczął ich brat denerwować tak samo jako mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no wróciłaś. Jak tam, nadal robisz zdjęcia kamerką z jogurtem w ręku? Przyznam, że tamte wyszło całkiem ładne.

 

nazywam się niewarto, ty tutaj?

Jakiś dziwny dzień dzisiaj, a dodając to że przez chwilę miałem dobry humor to się zastanawiam co mi dosypali do herbaty.

 

Śmierdzi mi farbą w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, dojdziemy do tego metodą prób i błędów :P pomyśle nad tym :P był tam telewizor plazmowy i cały czas leciały jakieś mecze , a ja zamiast obejrzeć w spokoju , to musiałem z piwem latać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, bezcukrowy biszkopt z pełnoziarnistej mąki:)

Brzmi smacznie. Pisałaś później, że niczym nie posłodziłaś. Dla mnie to taka wyższa szkoła jazdy. Kiedyś eksperymentowałam ze słodzikami. Paskudna sprawa. Skończyło się na tym, że ciasto było słodkie, ale nie jak po klasycznym cukrze. Nie wiem, czy wiesz, co mam na myśli. Słodziki to chemiczna kupa, więc jak chemiczna kupa to ciasto smakowało. Od tamtej pory słodzę "pełnometrażowo" wszystkie ciasta normalnym cukrem. Ale podziel się przepisem, może wróci mi wiara w bezcukrowe twory :D

 

za wódżitsu , to doszłoby do publicznej egzekucj

:lol:

 

ja też nie umiem obslugiwać pralki

Ja to z kolei mam fobię, że coś popsuję, albo eksploduje. Przed pierwszym użyciem pralki do instrukcji zajrzałam, tak pi razy drzwi, żeby nie było. Mam trzy pokrętła, więc jest git. W dodatku z obrazkami, więc jeszcze bardziej git. Plus cztery guziki, które kij wie po co są. Tzn. mniej więcej się domyśliłam, jak pralka po prostu stanęła i wszystkie lampki robiły koko dżambo, to coś poklikałam i ruszyło. No nie wiem, dla mnie to bestia, którą z czułością trzeba obsługiwać. Jeśli nie, to rzygnie wodą spod siebie albo nie wypłuka piany.

Z racji tego, że stoi koło toalety, wszyscy po imprezach podchodzą do niej z miłością. Jest dobrym wsparciem. Pewnie dlatego jeszcze się nie zepsuła.

A jak tańczy na najwyższym wirowaniu, kobieto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, pandy sprzedamy i tak z nich pożytku nie ma :P moja idzie na jedzenie :P

ale ja nie nadaje się do tego, bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia

a i tak mimo to siostra nadaje 24 na dobę :P

 

-- 06 sie 2013, 20:54 --

 

monk.2000, ciekawa jest też filozofa kaizen jeśli chodzi o nauki wschodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×