Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak nie będę chodził do tej szkoły policealnej, to nie wystawią mi zaświadczenia o kontynuowaniu nauki. Chyba że oni to zaraz po zapisaniu wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ej... spokojnie. To ok... znajdziemy jakiegos dobrego psychiatre w siedlcach. Podasz mi swoeje dane (nie boj sie ;) ) zadzwonie zapisze Cie i podam Ci termin... a jak nie pojdziesz to przyjade normalnie i w tyłek Cię kopne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, hahah jasne :mrgreen:

 

pochwale Wam sie ze dzisiaj stanal mi autek w zatloczonym centrum Kraka... matko tylu klaksonow dawno nie slyszalam... i wiecie kto pomogl mi pchac auto???? Bardzo sympatyczny Anglik :yeah:

 

-- 29 maja 2013, 19:51 --

 

Marcin20.04, z tego co wiem imie nazwisko i chyba pesel. Ale to nie teraz. Najpierw znajdziemy jakiegos dobrego lekarza. Zadzwonie i zapytam sie co trzeba aby sie zapisac ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Warszawa? Czemu nie. Ale Ty jesteś z Warszawy na przykład? Bo sam to bym się pogubił. I jeśli Warszawa, to raczej tak za tydzień, bo teraz długo tam byłem, i rodzice zaczynają coś podejrzewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie. Ja mieszkam w Krakowie. Oj... ale terminy na nfz to mysle ze przynajmniej miesiac... tak jest przynajmniej u nas. Ok... zaczniemy od Siedlec szukanie:)

 

-- 29 maja 2013, 19:59 --

 

siostrawiatru, no mowlilam juz Ci czesc :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, o czym Ty myslisz??? :shock::mrgreen:

 

siostrawiatru, ;) no ja w ogóle fantastyczna jestem :yeah:;)

 

-- 29 maja 2013, 20:04 --

 

Marcin20.04, spokojnie... najpierw umowmy sie na wizyte. A psychiatrze po prostu powiesz ze zapisales sie do szkoly ale na razie w tym stanie w którym jestes nie dasz rady tam chodzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×