Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, zastanawiam się czy coś się stanie gdy wezmę swoje magiczne tabletki na katar (dwa lata temu mój lekarz przypisał mi lek na alergię i okazał się jedynym, który mi bardzo szybko pomógł) - w ulotce znalazłam "zachować szczególną ostrożność w połączeniu z ssri, w szczególności fluoksetyny" - w internetowej ulotce piszą "Nie ma doniesień o potwierdzonych badaniami klinicznymi istotnych interakcjach preparatu z innymi lekami" - tak więc ryzyk-fizyk :D

w nocy złapał mnie tak dziwny atak paniki, że myślałam o budzeniu wszystkich domowników i proszeniu, by zawieźli mnie na pogotowie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, loratan, zwykle bardzo szybko mi pomaga

oky doky, nasmarowałam się wickiem, opatuliłam kocem i będę się lenić :pirate:

 

-- 26 maja 2013, 09:15 --

 

MamSwojePoglady, ja też :hide: zwykle łapią mnie w nocy, parę razy złapało mnie w miejscu publicznym, najgorzej jest w autobusie lub pociągu, kiedyś panicznie bałam się jazdy komunikacją miejską..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, bardzo skuteczna, choć o wiele lepsza jest z świeżego majeranku, teraz z braku takowego posiłkuję się suszonym ;)

 

-- 26 maja 2013, 11:50 --

 

wykończony, póki co mam katar i temperaturę w granicach 35,5*, ale gardło zaczyna pobolewać

jutro muszę sobie dzien wolny wziąć na "dokurowanie się" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×