Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, też prawda ale w prawie każdym kraju o znaczącym odsetku muzułmanów są jakieś konflikty, akty terrorystyczne, a gdy stanowią znacząca większość reszta zmuszona jest do ucieczki, zmiany wyznania albo wymordowywana jest.

 

-- 27 mar 2013, 18:28 --

 

MamSwojePoglady, wiadomo żydzi są przekonani o własnej wyższości i wyjątkowości w końcu są narodem wybranym no ale doceniam ich wkład w rozwój świata, wynalazki, kulturę, naukę nie to co ci babrbarzyńscy muzułmanie których jedynym znanym wynalazkiem był mocny alkohol którego zresztą nie piją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Co prawda,to prawda że jest to dosyć konfliktowa (o ile nie najbardziej) konfliktowa grupa wyznaniowa,ale to też pewnie wina zacofania i biedy...nie żebym jakoś bronił muzułmanów,nawet za nimi nie przepadam szczególnie,ale chyba nie wszyscy to debile które wysadzają się w środku metra...

 

Choć czasem jak się czyta,to chyba jedynie Atom by im pomógł -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a zacofani i biedni są właśnie przez islam który jest wsteczny, nawet miliardy petrodolarów nie zmieniły sposobu ich myślenia. Bill Gates był kiedyś w Arabii Saudyjskiej na wykładach i powiedział że nie widzi szans dla rozwoju kraju który 50% swojego społeczeństwa trzyma zamknięte w domu. Gdyby nie petrodolary dalej by w namiotach mieszkali i paśli kozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samo to, że się z kimś nie zgadzam i uważam jego poglądy za herezję, oznacza, że mogę mówić o nim: ty chooju albo ty koorwo???!!!

to nie jest dyskusja o religii, tylko szacunku kulturze i wychowaniu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jakie poważne tematy tu poruszacie...

U mnie jakiś czas temu byli Świadkowie Jehowy, pytali skąd czerpię wiedzę... powiedziałam, że z Internetu :D

 

W niedzielę miły pan chciał mi sprezentować zaproszenie na jakieś spotkanie. Był zbyt miły, domyśliłam się, że też z tej samej sekty. Potwierdziło się. Zawsze się zastanawiam: chce im się tak łazić? Nie mają co robić? A praca, szkoła, znajomi? Masakra, tak łazić po domach i namawiać ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, do mnie też przychodzą czasem. Nie spycham ich ze schodów wrzeszcząc o pogaństwie, tylko mówię: nie dziękuję, nie jestem zainteresowana. ;)

Zresztą tak samo telemarketerom, których niekończące się telefony rzeczywiście mogą doprowadzić do szału :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy samo to, że się z kimś nie zgadzam i uważam jego poglądy za herezję, oznacza, że mogę mówić o nim: ty chooju albo ty koorwo???!!!

to nie jest dyskusja o religii, tylko szacunku kulturze i wychowaniu

omeeena tak się nie mówi :nono:

mówi si e:"Ty kuta...onie jeden ty ty kó..a dziadu je...any pie....lony !"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×