Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dałabym telefon.

Niech kombinuje z hasłem 8)

Nie mam hasła ale jakbym miał to żadna odpowiedź, bo wtedy do wyboru bym miał podaj hasło albo będę Cię podejrzewać

 

Zależy, czy masz coś na sumieniu :P
Nie mam, ale czy w związku z tym mam się zrzekać mojego prawa do prywatności?

 

-- 22 gru 2012, 23:47 --

 

Moj telefon lezy na wierzchu i spokojnie mozna do niego zajrzec... nie mam nic do ukrycia wiec i nie wkurzylabym sie gdyby partner chcial do niego zerknac. A reakcja sporo mowi

Gówno prawda, nigdy nie lubiłaś żebym Ci do telefonu zaglądał i czytał Twoje wiadomości. Nie lubisz też jak Ci zaglądam przez ramię jak piszesz i czytasz smsy.

 

-- 22 gru 2012, 23:49 --

 

A reakcja sporo mowi

wykorzystaj tą wiedzę wedle uznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że sumienie mam czyste, więc daję telefon.

 

Jednak partnerce/partnerowi w normalnym związku takie pomysły do głowy nie powinny przychodzić :mhm: Za normalny uważam związek oparty na lojalności, zaufaniu, więc w razie wątpliwości słowa zapewnienia powinny wystarczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, moje pierwsze święta tu, nie licząc 1 listopada. Ale jeszcze półtora miesiąca temu byłam pewna, że ich nie będzie.

To niesamowite, jaka przepaść mnie dzieli od tamtych koszmarów. Te święta nie będą inne niż poprzednie, a mimo to-wyjątkowe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Bardzo się ciesze , że u ciebie się tak wszystko dobrze układa :D no i gratuluje wnuka :D

Snejana, Gary umyte czy brudne i schowane ? :D nie wpadnę na choinkę , bo wiem jakby to się skończyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz też jak Ci zaglądam przez ramię jak piszesz i czytasz smsy.

w ogole nie lubie jak zaglada mi sie przez ramie jednak nie robie z tego publicznej afery i nie pytam tysiaca ludzi co o tym mysla :shock:

bo jak nie chcesz żebym Ci zaglądał to nie wychodzę obrażony i nie mówię że twoja reakcja mówi sama za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany.. to byl zart :roll: w nosie mam Twoj telefon. Gdybym chciala go przejrzec to nie pytalabym sie Ciebie czy moge. Zaskoczyla mnie tylko Twoja reakcja i zlosc. Nie spodziewalam sie tego.. wiec wyszlam zebys sie uspokoil.

A teraz owszem. Jestem obrazona, ze nie potrafisz naszych spraw zalatwiac ze mna tylko musisz miec publike. Z mojej strony EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany.. to byl zart w nosie mam Twoj telefon. Gdybym chciala go przejrzec to nie pytalabym sie Ciebie czy moge.

Ja na początku też się z Tobą droczyłem, ale potem zobaczyłem że dla Ciebie to na poważnie. Więc się wkurzyłem.

A na forum napisałem o tym nie dlatego żeby się "pochwalić" czy obnażać nasz związek, tylko spytać czy dobrze zrobiłem.

 

-- 23 gru 2012, 00:03 --

 

wiec wyszlam zebys sie uspokoil.

to jeszcze nie wracaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, śmiejesz się ale wróżbita maciej to real deal. Już na początku grudnia dawał przepowiednie na styczeń 2013. Wiedział że nie będzie końca świata.

 

-- 23 gru 2012, 00:19 --

 

to jeszcze nie wracaj

 

:lol::lol::lol: no i cala zlosc mi przeszla :P bosze co ja z Toba mam :105:

:smile: kocham Cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×