Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, cześć śpiochu :P

cześć :) kurde taka pogoda że ciężko wstać. za oknem wszystko zasypane :shock:

 

Kogo to obchodzi ,że teraz dopiero wstałeś , nie jesteście tutaj sami na tym forum , twoje informacje czasami nie wiem jak interpretować tak jakby narzucacie z Candy swoje myślenie odnośnie funkcjonowania które nie mają nic wspólnego z psychologią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, w Trójmieście? :shock:

U mnie ani grama śniegu.

jo, na ulicach tylko woda ale na samochodzie miałem z 15 cm śniegu i lód na szybach.

 

-- 01 gru 2012, 13:28 --

 

Kogo to obchodzi ,że teraz dopiero wstałeś

widocznie kogoś obchodzi, nie musisz czytać co piszę jak ci się nie podoba dałniaszku

 

 
To było bardzo nieładne z Twojej strony

:nono:

-- 01 gru 2012, 13:28 --

 

nie jesteście tutaj sami na tym forum

ty też nie jesteś egoisto więc się zachowuj

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie śnieg stopniał

 

A u mnie śniegu nie ma, ale i tak jest za zimno. Nie lubię w ogóle zimna (przy temperaturze poniżej 15 stopni już mi czasem marzną uszy), śnieg może być, ale tylko na święta. Najbardziej lubię, jak jest gorąc, ponad 30 stopni w cieniu, przy takiej temperaturze czuję się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Nie zapominam się wcalę , Mushroom i Candy dokonują wpisy na całym forum nie tylko w tym dziale , narzucają swoje myślenie , są wszechwiedzący w każdym wątku , irytuje mnie to bo z nikt z nas nie ma patentu na mądrość i wiedzę , a widzocznie Candy z Mashrumem pozjadali wszystkie zmysły nie chce mi się juz czytać tych wszystkich farmazonów , a forum jest dla wszystkich nie tylko dla nich. Kim oni sa ,że ja mam czytac te bzdury napewno nie są fachowcami w dziedzinie psychologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×